Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 60. son bölüm izle
Yasak Elma 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 60. son bölüm izle
Yasak Elma 60. son bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Barış Kılıç’ın yer aldığı Yasak Elma’nın son bölümünde; Ender, Şahika’nın işbirliği teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalır. Yasak Elma 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 60. son bölüm izleme linki...
Magazin 9 Aralık 2019 - 22:59

Yasak Elma dizisinin son bölümünde; Ender, bir taraftan Şahika'nın verdiği görevleri yaparken bir taraftan da ondan kurtulmanın yollarını arar. Şahika'nın ilk planı Halit ve Yıldız'ı ayırmaktır ve bunun için Ender'in yardımına ihtiyacı vardır.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

YASAK ELMA 60. SON BÖLÜM İZLE

Ender ise başka bir oyunla bir taşla iki kuş vurma peşindedir. Şahika'nın dönüşü Yıldız ve Halit'in arasının açılmasına neden olur.

Nadir ve Ender, Şahika'yı göndermek için ellerinden geleni yaparlarken, Yıldız oldukça tedirgindir. Şahika'nın ise, gelmesinin ardında bambaşka bir planı vardır.

Son güncelleme: 00:25 - 10.12.2019