Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız ve Ender Şahika’ya karşı! Yasak Elma 62. son bölüm izle
Yasak Elma 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız ve Ender Şahika’ya karşı! Yasak Elma 62. son bölüm izle
Yasak Elma 62. son bölümüyle FOX TV'de yayınlandı. Yasak Elma’nın son bölümünde; Yıldız ve Ender, birlik olup Şahika’yı göndermeye çalışırken Şahika da boş durmaz. Halit, Nadir’in hamleleri karşısında sessiz kalmamaya kararlıdır. Yasak Elma 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Barış Kılıç’ın yer aldığı Yasak Elma 62. son bölüm izleme linki...
Magazin 23 Aralık 2019 - 22:56

Yasak Elma dizisinin son bölümünde; Yıldız'ın Halit'in hayatını kurtarmak için Nadir'e fotoğrafı vermesinin ardından yalıda kıyamet kopar. Halit için bunu yapanı bulmak hiç zor değildir, tek şüpheli Ender'dir. Ender bir kumpasa kurban gittiğini anladığında, oklarını Yıldız'a çevirir. Ender ve Yıldız birbirine düşmüşken, Şahika gizliden hedefine doğru yürüyordur.

YASAK ELMA 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

YASAK ELMA 62. SON BÖLÜM İZLE

Yıldız ve Ender, birlik olup Şahika'yı göndermeye çalışırken Şahika da boş durmaz. Halit, Nadir'in hamleleri karşısında sessiz kalmamaya kararlıdır. Sonunda Nadir'le ilgili eline büyük bir koz geçer ancak Nadir, Halit'in ummadığı birinden yardım alacaktır.

Son güncelleme: 10:26 - 24.12.2019