Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 22. yeni bölüm 2. fragmanı: Alihan yaşıyor mu? Zeynep’i yıkan haber! (Yasak Elma fragman izle)
Yasak Elma 22. yeni bölüm 2. fragmanı: Alihan yaşıyor mu? Zeynep’i yıkan haber! (Yasak Elma fragman izle)
Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. Alihan ile Zeynep sonunda birlikte mutlu bir ilişkiye başladı. Hatta evlilikten bile söz ettiler. Yıldız cephesinde ise işler çok kötü gidiyor. Kemal'in ortaya çıkması ile Halit boşanma kararı veriyor. Ancak bebek haberi her şeyi değiştiriyor.Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölüm 2.fragmanında ise; Zeynep, Alihan'dan aldığı haberle yıkılıyor. Haberlerde Alihan'ın bindiği uçağın radarda kaybolduğu bildiriliyor. Enkazına ulaşılamayan uçaktan Alihan'ın sağ olarak kurtulup kurtulamayacağı da muamma. İşte Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Kasım 2018 - 22:38

Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölümden 2 fragman FOX TV’de yayınlandı. Yeni bölümde yenilgiyi kabul etmeyen bir Yıldız ve zaferini kutlayan bir Ender izleyeceğiz. Alihan ile Zeynep ise evlilik yolunda ilerliyor. Halit, Yıldız’ın hamile olduğunu öğrenmesinden sonra yayınlanan Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölüm 2. fragmanında; Alihan ile Zeynep aşkına gölge düşüyor. Hira uzaktan uzağa Alihan ile Zeynep’i takip ediyor. Ayrıca Alihan’ın bindiği uçak radarda kayboluyor. Haberlerden durumu öğrenen Zeynep dehşete kapılıyor. Uçağın enkazının bulunamadığı söyleniyor. İşte Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölüm fragmanları…

YASAK ELMA 22. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


YASAK ELMA 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


YASAK ELMA 21. BÖLÜMDE NELER OLDU? SON BÖLÜM ÖZETİ…

Halit, Ender'in davetinde Kemal ile karşılaşıyor. Halit'in karşısındaki Kemal bambaşka biri. Kemal, Halit'in yeni yatırımcısı oluyor. Yıldız'ın şaşkınlıkları arasında gerçekleri anlatmaya başlıyor. Kemal, Halit'le yalnız kalmak istiyor. Ender de şok içinde. Çünkü Kemal'in zengin olduğunu o da bilmiyor. Kemal'in gerçekleri anlatması Ender'i de tedirgin ediyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ALİHAN İLE ZEYNEP BARIŞIYOR

Alihan, yüzüğü sahibine veriyor. Zeynep, Alihan'ın duygu dolu sözlerinden sonra yüzüğü takmayı kabul ediyor. Aşıklar sonunda kavuşuyor. Alihan, Zeynep'i kucağına alıyor. Alihan ile Zeynep romantik anların ardından evlilikten söz ediyorlar.

HALİT KEMAL'İN GERÇEK KİMLİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Kemal, Halit ile tartışıyor. Halit, Kemal'in iş için evine sızdığını zannediyor. Ama Kemal geliş nedeninin Yıldız olduğunu Halit'e söylüyor. Halit, Kemal ile konuşmasından sonar Ender'I yanına çağırıyor. Ender tedirgin bir halde Halit'in yanına gidiyor. Yıldız da oraya gidiyor. Yıldız ile Ender asansörde kavga ederek gidiyorlar. Sözlü tartışma Yıldız'ın Ender'e saldırması ile devam ediyor.

HALİT'TEN YILDIZ'A: BİTTİ

Halit, Ender'e Kemal'I nasıl işe aldığını soruyor. Halit Kemal ile Ender'in evil olduğunu bilip bilmediğini soruyor. Ender şaşırmış gibi yaparak haberi olduğunu söylüyor. Kemal, Ender'in yalanını ortaya çıkarmıyor. Halit Ender'I gönderiyor. Kemal Yıldız ve Halit bir arada kalıyor. Halit, Yıldız'a bu gerçeği söylemediği için kızıyor. Yıldız ve Kemal aralarında bir şey yaşanmadığını söylüyor. Yıldız özür diliyor ama Halit bunu anlayacak durumda değil. Kemal'I de kovarak ortaklığı bozacağını söylüyor. Halit evliliğin bittiğini söylüyor. Halit, Yıldız'a 1-2 ay aynı çatı altında idare edeceklerini ve sessiz sedasız boşanacaklarını söylüyor.

ENDER ZAFERİNİN TADINI ÇIKARIYOR

Ender yeniden Halit'I ele geçirme planları yapıyor. Halit'I akşam yemeğine çağırıyor. Halit ‘bilmiyorum' diyerek Ender'I gönderir. Ender zafer kazandığını düşünerek Kemal'I arar ve görüşmek ister.

Son güncelleme: 09:05 - 08.11.2018