Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
Yasak Elma dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
FOX TV ekranlarının bol entrikalı yeni dizisi Yasak Elma, dizi severlerin dikkatini çekmiş durumda... Dizi tutkunları Yasak Elma dizisinin oyuncuları kimler, Yasak Elma dizisinin konusu ne? sorularının cevaplarını internet üzerinden araştırıyor. İşte Yasak Elma dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 2 Nisan 2018 - 17:39

Yasak Elma dizisi FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden biri… Dizilerin bir bir reytinglere yenildiği günümüzde Yasak Elma’nın performansı merak ediliyor. Dizinin başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, yer alıyor, yapımcılığını Med Yapım’ın üstleniyor, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme alıyor. İşte Yasak Elma hakkında bilinmesi gerekenler…

YASAK ELMA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

yasak-elma