Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Halit’ten Ender’i çıldırtan karar! (Yasak Elma 23. bölüm fragmanı izle)

Yasak Elma 23. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Yıldız, hamile olduğunu öğrendikten sonra Halit’e ‘Ender meselesine son vermeni istiyorum’ diyor. Ender Halit’in onunla görüşmeyeceğini duyunca çılgına dönüyor ve yine Kemal ile işbirliği yapıyor. Ayrıca Yıldız ultrasonda bebeğine bakmaya gittiğinde onu memnun etmeyen bir durumla karşılaşıyor. İşte Yasak Elma 23. yeni bölüm fragmanı...

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Halit’ten Ender’i çıldırtan karar! (Yasak Elma 23. bölüm fragmanı izle)

Yasak Elma 23. yeni bölüm fragmanı FOX’de yayınlandı. Yıldız, Halit’ten boşanmamak için çok büyük bir oyun oynadı. Ancak Ender, Yıldız’ın gerçek test sonucunu bulup Halit’e getirdi. Halit eve birini getirip zorla Yıldız’ın kanını alıyor. Ancak kan testinde Yıldız’ın gerçekten hamile olduğu ortaya çıkıyor. Halit Yıldız’dan özür diliyor, Yıldız henüz durumun şaşkınlığını atabilmiş değil. Alihan’ın ise başı büyük belada. Hira Alihan’ın uçağını kaçırıyor. Alihan’ın uçağının rotadan çıktığını öğrenen Zeynep yıkılıyor. Yasak Elma 23. bölüm fragmanında ise; Yıldız, Ender ile Halit'in görüşmesine izin vermiyor. Ender'in şirketten de gitmesini istiyor. Ender yeniden Kemal'e koşuyor. Kemal ise yine bir işler peşinde. Ender kendinden emin şekilde ‘evinizi barkınızı altınızdaki arabanızı bile alacağım. Onu mahveden şeyi çok çok iyi biliyorum' diyor. İşte Yasak Elma 23. yeni bölüm fragmanı…

YASAK ELMA 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


YASAK ELMA 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender Yıldız'a Halit'in yatakta fotoğrafını atıyor. Ender'i Halit'i beraber yakalayan Yıldız bayılıyor. Halit, Yıldız'ı hastaneye götürüyor. Yıldız, iğrenç ve değersiz hissettiğini söylüyor. Doktor Yıldız'ın hamile olduğunu söylüyor. Halit'in yüzü gülmeye başlıyor ama Yıldız soğuk davranıyor. Ender panik içinde. Halit'i telefonla arıyor ama ulaşamıyor. Eve geldiklerinde Zehra Yıldız'a iğneleyici sözler söylüyor. Yıldız odasına çıkıp valizini topluyor. Halit, Yıldız'ın gitmesine izin vermiyor. Yıldız aldatıldığını bile bile o evde durmayacağını söylüyor. Yıldız hatalarını kabul ediyor ve çocuğu aldırmak istediğini söylüyor. Halit, buna izin vermeyeceğini belirtiyor.

ALİHAN İLE ZEYNEP BÜYÜK AŞK YAŞIYOR

Alihan ile Zeynep hayal ettikleri aşkı yaşıyor. Zeynep Alihan'ın ablasını kendine dert ediyor. Onu çiğnemek istemiyor ama Alihan'ın tepkisi net. İkili arasında tatlı atışmalar yaşanıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

YILDIZ: BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

Yıldız hastaneye gitmeden 2 gün önce mücevherlerinin sahtelerini yaptırıyor. Orjinallerini de satıyor. Yıldız kuyumcudan hastaneye gidiyor. Doktorun yardımcısına para ile pazarlık teklif ediyor. Bayılma şikayeti ile buraya geleceğini ve yapılan kan testlerinde hamile görünmesini istiyor.

Yıldız, hamilelik yalanının keyfini sürüyor. Halit sabah erkenden doktordan randevu almasını söylüyor. Yıldız şaşırıyor ama toparlıyor. Halit çocuklara söylemek istiyor. Yıldız'ın yalanının büyümesinden hiç şikayetçi değil. Halit Yıldız'ın hamile olduğu haberini veriyor. Zehra ‘kahretsin tam bu evden gidiyordu' diyor. Halit'in tüm çocukları bu habere büyük tepki veriyor. Halit kızlarını uyarıyor. Yıldız da Zehra'ya laf sokmaktan geri kalmıyor.

HALİT'TEN ENDER'E: BİZ DİYE BİR ŞEY YOK

Ender, Halit ile konuşmaya gidiyor. Yıldız'ın hamileliği devam ederken ondan boşanmayacağını söylüyor. Ender biz ne olacağız deyince Halit ‘biz diye bir şey yok' diyor. Ender oğlunun psikolojisini bahane ediyor.

HİRA'NIN İSYANI

Hira, Zeynep ile Alihan'ın ilişkisi ile yıkılıyor. Alihan, Hira'yı işten çıkarıyor. Hira işten çıkarıldığını öğrenince tehditler savuruyor. Ve bağırarak ‘Zeynep Yılmaz istemediği için işten atıldım' diyor. Alihan şirkete gelince Hira'danın yaptıklarını öğreniyor. Zeynep de ofise girer girmez Hira olayını duyuyor. Zeynep Hira'nın nedne böyle yaptığını anlamıyor.

ENDER: O BEBEKTEN KURTULMAMIZ GEREK

Ender, ‘o bebekten kurtulmamız gerek' diyerek Caner'e planlarından söz ediyor. Caner başta bu fikri sevmese de Ender'e hak veriyor. Ender evde çalışan hizmetli Aysel'I hain planı için kullanmayı düşünüyor ve ona bir de teklif de bulunuyor.