Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasaklara aldırmadı ve Avengers setinden paylaştı
Yasaklara aldırmadı ve Avengers setinden paylaştı
Ünlü oyuncu Chris Pratt, milyon dolarlık isimleri bir araya getiren Avengers filminin setinden yaptığı paylaşımla takipçilerinin beğenisini kazandı.
Magazin 30 Nisan 2019 - 08:45

Serinin son filmi olan Avengers Endgame vizyona girer girmez büyük bir hasılat rekoru elde etti. Milyon dolarlık oyuncuları bir araya getiren filmin seti şimdiye kadar hep bir sır olarak kalmıştı. Yapılan anlaşma gereği setten görüntü paylaşmanın yasak olduğu çekimler boyunca herkes kurallara ve yasaklara uyarken, bu yasağı delen kişi yine içeriden bir oyuncu, filmde Star Lord rolünde izlediğimiz Chris Pratt oldu. Belkide bir daha asla bir araya gelemeyecek bir kadroyu bir arada bulunca eline telefonu alan ve yasağı delen Pratt kamera arkası görüntüleri paylaştı ve şu notu düştü: “Avengers setinde bulunmak ve içlerinden biri olmak aklımı başımdan aldı. Hiç kimsenin telefonunda bir şey çekmesine izin verilmedi. Boşver dedim. Hiçbir kural, ömür boyunca sadece bir kez karşına çıkacak bu fırsatı kaçırmamı ve bu yıldız koleksiyonunu yakalamamı engelleyemez… Muhtemelen bir daha asla aynı odada olmayacak bir grup” Ünlü oyuncunun bu paylaşımı 15 milyona yakın bir izlenme oranına ulaştı.

 

Etiketler