Sözcü Plus Giriş

Yaşamayanlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yaşamayanlar 1. ve 2. yeni bölüm izle

Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar Blu TV'de yayınlandı. Dizi severlerin beğenisini kazanan Yaşamayanlar'ın başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç yer alıyor. Peki Yaşamayanlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 22:01, 15/09/2018
Yaşamayanlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yaşamayanlar 1. ve 2. yeni bölüm izle

İnsanlar ve vampirler arasındaki savaşı anlatan Türk yapımı ilk vampir dizisi Yaşamayanlar Blu TV’de yayınlandı. Diziyi izleyebilmek için Blu TV’ye üye olmak gerekiyor. Daha ilk günden beklentilen üstünde bulunan dizinin bundan sonraki bölümleri merak konusu… Yaşamayanlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YAŞAMAYANLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


yasamayanlar-elcin-sangu-kerem-bursin-blu-tv

Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Elçin Sangu.

‘Yaşamayanlar’ın yapımcılığını Bubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul ’74 birlikte üstleniyor.BluTV’de yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce Kirkova gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry'yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul'a gelir.  Fakat kadim şehir İstanbul'un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul'un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile Hong Kong Asya Film Festivali'nden Yeni Yetenek ve Montreal Dünya Filmleri Festivali'nden de FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanarak büyük uluslararası başarılara imza atmış ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür' bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor.

Çarpıcı konusuyla çok konuşulacak dizinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alırken dizinin görüntü yönetmeni Tariel Meliava ise izleyicileri gizemli ve heyecan dolu dünyanın içine sürükleyecek görüntülere imza atıyor.

YAŞAMAYANLAR 1. VE 2. BÖLÜM İZLE

BluTv NASIL İZLENİR?

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 14.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

Yayınlanma Tarihi:23:16,