Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte ünlü şarkıcı ile ilgili merak edilenler…
Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte ünlü şarkıcı ile ilgili merak edilenler…
Yaşar İpek kimdir? sorusu bugünlerde magazin gündeminde. Ünlü şarkıcı kaç yaşında ve nereli? Sus, Okul Bitince, Kapı Zili, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Aşkım, albümleriyle tanınan Yaşar İpek’le ilgili merak edilenler neler? İşte şarkıcının kısa yaşam öyküsü.
Magazin 31 Ocak 2018 - 07:58

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları magazin basınında sıkça sorulmaya başlandı.Hayatı merak edilen ünlü müzisyen ile ilgili merak edilenler haberimizde…

yasaripek1

YAŞAR İPEK KİMDİR?

Yaşar İpek, 1980 yılında dünyaya geldi. Aslen Diyarbakırlı olan Yaşar İpek, 5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul'a göç etti. 1986 yılında Öksüzler, 1988 yılında Acı ve yine aynı yıl Es Deli Rüzgar isimli sinema filmlerinde rol aldı. Rol aldığı filmlerde Emrah'ın küçüklük karakterini canlandırdı. Günümüzde ise bir çok albümün altına imzasını atan sanatçı piyano çalmakta ve kendi bestelerini yazmaktadır. Bugüne kadar Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var isimli albümleri müzik piyasasındaki yerini aldı.

yasaripek3

Emrah ile bir akrabalığı var mı? sorusunun cevabını ise Yaşar İpek şu şekilde açıklamıştır, ‘Babaannemin ikinci evliliği olan eşinden çocuğudur, herhangi bir kan bağımız yoktur.’