Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasemin Kay Allen silahı eline alınca…
Yasemin Kay Allen silahı eline alınca…
Genç oyuncu Yasemin Kay Allen, rol alacağı yeni dizisi için silah eğitimi alıyor.
Magazin 6 Temmuz 2018 - 15:22

Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Yasemin Kay Allen, geride bıraktığımız yıl Amerika’ya yerleşmişti. Burada bulunduğu süre içerisinde dizi ve film görüşmelerini sürdüren ve kariyeriyle ilgili önemli adımlar atan 28 yaşındaki oyuncu, 53 ülkede yayınlanan ABD-İngiltere ortak yapımı HBO dizisi Strike Back’in kadrosuna girdi.

SİLAH EĞİTİMİ ALIYOR

Kadrosunda bulunduğu dizide Rus ajanı Katrina Zarkova karakterine hayat verecek olan Allen bu proje için silah eğitimi almaya başladı. Ekim ayına kadar sürecek çekimler için Rusça dersi alan Allen, bir yandan da özel eğitmenlerden silah dersi aldı.

yasemin-kay-allen-ic

Allen bu eğitimler sırasında çekilmiş videoyu da hesabından paylaştı. Yasemin Kay Allen’in atış yaparken son derece profesyonel davrandığı görüldü. Allen paylaştığı videosuna şu notu düştü: “Bazı temel çalışmalar… Önce güvenlik! Bütün çekim ve eğitimlerimiz profesyonel gözlem altında ve tamamen güvenli alanlarda yapılıyor. Silah oyuncak değildir. Gözüme ter kaçtı.”

Son güncelleme: 19:08 - 06.07.2018