Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasemin Şefkatli kimdir? İdo Tatlıses’in yeni sevgilisi kaç yaşında ve nerede doğdu?
Yasemin Şefkatli kimdir? İdo Tatlıses’in yeni sevgilisi kaç yaşında ve nerede doğdu?
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in yeni sevgilisi Yasemin Şefkatli kimdir? Ağustos ayından bu yana birlikte olan ikiliden Yasemin Şefkatli'nin Tatlıses Ailesi ile tanıştığı da gelen haberler arasında. Peki İdo Tatlıses'in yeni sevgilisi Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte ayrıntılar...
Magazin 10 Ocak 2018 - 09:58

İbrahim Tatlıses’in ‘Sen aşıksın arkadaş’ şarkısına gönderme yapan İdo Tatlıses ” Yıllar önce sevgili babam sanki o şarkıyı bana söylemiş” dedi.
ido
ido2

Magazşin dünyası yeni bir aşkı konuşuyor. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli ile aşk yaşıyor. Peki Yasemin Şefkatli kimdir? İdo Tatlıses’in yeni sevgilisi Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte İdo’nun yeni sevgilisi ile ilgili merak edilenler…

yaseminsefkatli2

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR?

1992 yılında dünyaya gelen Yasemin Şefkatli İstanbul doğumludur. Manken, model Yasemin Şefkatli en son magazin dünyasında ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile ismi anılmıştır. 1992 yılında dünyaya gelen Yasemin Şefkatli İstanbul doğumludur. Yaşantısını İstanbul Beşiktaş'ta sürdürmektedir. 2017 yılının Ağustos ayından bu yana İdo Tatlıses ile birliktelikleri sürmektedir. İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur.

yaseminsefkatli3

İDO TATLISES KİMDİR?

İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlıses (d. 15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. “İbrahim ve Derya’nın oğlu” kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.
İdo Tatlıses, Tatlıses TV’de çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında DJ’lik ve Tatlıses Kebap’ın işletmesini yapmaya başlamıştır. 2014 yılının Haziran ayında “Sonsuz Teşekkürler” adlı ilk teklisini çıkarmıştır. Teklisinden “Sonsuz Teşekkürler” adlı şarkısına klip çekmiştir. 2014 yılının Kasım ayında “Satır Satır” adlı ikinci teklisini çıkarmıştır. Teklisinden “Satır Satır” adlı şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılının Mart ayında “Kaç Kere” adlı üçünü teklisini çıkarmıştır. Teklisinden “Kaç Kere” ve “Aşk Bunun Adı” şarkılarına klip çekmiştir. 2014 yılından 2015 yılına kadar çıkardığı teklilerinin plak şirketi Deriko Müzik’tir.

yaseminsefkatli1

“Sonsuz Teşekkürler” adlı şarkısının klibi Youtube’da 17 milyon üzerinde izlenmeye ulaşmıştır. Instagram’da 310 bin, Twitter’da 140 bin üzerinde takipçiye sahiptir.

Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk ile birlikte oynadıkları kaş skecinde kendi kaşlarını tiye almıştır. Alanya 13. Uluslararası Turizm ve Sanat Şenliği’nde Hadise’nin hemen öncesinde sahne aldıktan sonra “Beni kimse sahneden indiremez, Hadise beni ilgilendirmez. Orada Hadise çıkar, kim takar Hadise'yi!” sözleriyle Twitter üzerinden gönderme de bulunmuştur.

Son güncelleme: 11:28 - 10.01.2018