Yasemin’den ‘kemik’ yanıtı

Yasemin Özilhan, bir paylaşımında görülen sırt kemiği ile ilgili açıklama yaptı. Özilhan, "Kimde böyle bir şey var Allah aşkına? Bu sırt kası. Herkeste olan bir şey" dedi.

Yasemin’den ‘kemik’ yanıtı

Corona virüsü salgını sonrası ailesiyle eve kapanan Yasemin Özilhan, çeşitli aktivitelerle zamanını değerlendiriyor. Çocuklarıyla oyunlar oynayan Özilhan, boş zamanlarında da spor yapıyor. Evinde özel spor salonu bulunan Özilhan, zaman zaman da spor yaparken çektiği video ve fotoğrafları sevenleriyle paylaşıyor.

DİKKAT ÇEKEN SIRT KEMİĞİ

Güzel oyuncu, geçen hafta bakım yaparken çekilen bir fotoğrafını ‘Emoş'umun gözünden’ notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımda dikkat çeken, Özilhan’ın sırt kemiği oldu. Takipçileri Yasemin Özilhan'ın fotoğrafına “Bu hangi seviye zayıflıktan sonra oluyor?” şeklinde yorumlar yaptı. Yasemin Özilhan ise yorumlara sinirlenerek açıklama yaptı.

“BU SIRT KASI”

Özilhan, “Öncelikle aşırı zayıf değilim. 52 kiloyum. Bu benim yapım. İki tane omurgam olduğunu bile yazmışlar. Kimde böyle bir şey var Allah aşkına? Bu sırt kası. Herkeste olan bir şey. Spor yaptıkça belirgin hale geliyor. Sağlıklı besleniyorum. Halimden memnunum. Tuhaf eleştirilere katılmıyorum.” dedi.