Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasin Obuz kimdir? Survivor Yasin Obuz nereli ve kaç yaşındadır?
Yasin Obuz kimdir? Survivor Yasin Obuz nereli ve kaç yaşındadır?
Survivor'da yeni sezon başlıyor ve gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Yasin Obuz dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz aylarda MasterChef'te yarışan Yasin Obuz, Survivor gönüllüler takımında mücadele edecek. Peki Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Magazin 16 Şubat 2020 - 13:30

Yasin Obuz Survivor’ın bu sezon en çok konuşulan isimleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylada MasterChef’te de yer alan Yasin Obuz kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi…

Yasin Obuz geçtiğimiz aylarda MasterChef’te yarıştı.

YASİN OBUZ KİMDİR?

Survivor Yasin Obuz, 21 Kasım 1988'de Diyarbakır’da doğdu. 3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor yapıyor. İlk spor lisansı 1998’de çıktı. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunun yanında çocukken 2 yıl jimlastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Fakültesi’nde okudu. Üniversite yıllarında spor olarak fitness yaptı. Üniversitede mutfağa merak saldı ve yemek öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu farkeden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg'da yaşadı. Yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittigi ülkelerin mutfak kültürlerini eglence tarzlarını yaşayış biçimlerini gözlemledi. Küçük bir işletmesi var ve geçen sezon Masterchef yarışmasına katıldı ve oradan Survivor’a seçildi.

Son güncelleme: 22:20 - 16.02.2020