Yasmin Erbil, bu kez üstsüz paylaşım yaptı

Şovmen Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yasmin Erbil, cesaretin sınırlarını zorladığı bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yasmin Erbil, bu kez üstsüz paylaşım yaptı

Şovmen Mehmet Ali Erbil‘in sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla tanınan kızı Yasmin Erbil bu kez abarttı. Cesaretin sınırlarını zorlayan Yasmin, arkadaşıyla üstsüz bir şekilde görüntülü görüşme yaparken telefonunun ekran görüntüsünü dondurdu ve story’den takipçileriyle paylaştı. Paylaşımında yüzünün bir kısmını kapatan Erbil’in göğsünü de saçlarıyla örttüğü görüldü.

Yasmin Erbil’in daha önce de yaptığı cesur paylaşımlarıyla sıklıkla gündeme gelmiş, Erbil’in annesi Nergis Kumbasar ve babası Mehmet Ali Erbil, kızlarını savunarak “Yaşının gerektiği gibi davranıyor” yorumunda bulunmuştu.

İşte Yasmin Erbil’in üstsüz olarak arkadaşıyla yaptığı o konuşmanın ekran görüntüsü
yasminerbil

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil özgüven patlaması yaşadı! İlginizi Çekebilir Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil özgüven patlaması yaşadı! Nergis Kumbasar kızı Yasmin Erbil'in cesur pozları hakkında konuştu İlginizi Çekebilir Nergis Kumbasar kızı Yasmin Erbil'in cesur pozları hakkında konuştu Yasmin Erbil'e Zeynep Alkan rakip oldu İlginizi Çekebilir Yasmin Erbil'e Zeynep Alkan rakip oldu Mayolu denizkızı Yasmin Erbil İlginizi Çekebilir Mayolu denizkızı Yasmin Erbil