Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasmin Erbil’in yeni aşkı Survivor yarışmacısı çıktı
Yasmin Erbil’in yeni aşkı Survivor yarışmacısı çıktı
Şovmen ve oyuncu Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken kızı Yasmin Erbil, oyuncu Anıl Tetik’le sürpriz bir aşka yelken açtı.
Magazin 9 Nisan 2018 - 09:16

Yaklaşık bir aydır aşk yaşadıkları öğrenilen ikili, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Gazetecilerin olmadığı bir anı kollayan ikili, mekândan çıktıkları an patlayan flaşlar sonrası büyük panik yaşadı. HT Magazin’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre, Yasmin Erbil, oyuncu Anıl Tetik'le önceki gece Bebek'teki bir mekandaydı.
yasmin-erbil-ic

YASMİN SAKLANMAYA ÇALIŞTI

Tetik endişeli haliyle dikkat çekerken Erbil, başını öne eğerek saçıyla yüzünü saklamaya çalıştı. İkili, hızlı adımlarla yakışıklı oyuncunun spor otomobiline bindi. Tetik, saçları ve emniyet kemeriyle yüzünü saklamaya çalışan sevgilisi Erbil'in, “Bas gaza aşkım” talimatıyla gecenin karanlığında gözden kayboldu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN YALANLAMA

Yasmin Erbil, hakkında çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yalanlama getirdi. İşte o paylaşım:

yasmin-erbil-ic-2
Son güncelleme: 15:33 - 09.04.2018