Sözcü Plus Giriş

Yasmin’in en çok sevdiği iki şey…

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken kızı Yasmin Erbil, hayatında en çok sevdiği iki şeyi paylaştı.

Güncellenme: 13:22, 06/08/2018
Yasmin’in en çok sevdiği iki şey…

Şovmen ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ile oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızları olan Yasmin Erbil, yaptığı son paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti. İlk olarak cesur içerikli sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yasmin Erbil, bu paylaşımları sebebiyle babası tarafından uyarıldığı yönünde haberlerle magazin gündemine gelmişti. Bu tarz haberlerin arka arkaya gelmesinin ardından genç kız eğitim için yurt dışına çıkmıştı.

yasmin-erbil-ic

PAYLAŞIMLAR HIZ KESTİ…

Yurt dışına çıktıktan sonra paylaşımlarında azalma olan Yasmin, daha çok okul arkadaşlarıyla çekilmiş fotoğraflarına ve videolara yer verdi. Şimdilerde Türkiye’de olan Yasmin yaptığı son paylaşımla hayatında en çok sevdiği iki şeyi takipçileriyle paylaştı. Aynaya yapıştırılmış yazıda ‘yalnızca yatağımı ve annemi seviyorum’ şeklinde bir yazı görülüyor. Genç kız bu paylaşımın altına ‘Çok üzgünüm’ satırlarını da eklemiş.

İlginizi ÇekebilirYasmin Erbil, babasını dinlemedi! Bu defa jakuzide poz verdiYasmin Erbil, babasını dinlemedi! Bu defa jakuzide poz verdi