Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Bingöl’ün kızı düğün fotoğrafçısı oldu
Yavuz Bingöl’ün kızı düğün fotoğrafçısı oldu
TRT'ye program yaptığı ortaya çıkan Yavuz Bingöl’ün kızı Sinem Bingöl, beş ay önce kurduğu şirketle düğünlerde video ve fotoğraf çekimi de yapacak.
Magazin 3 Mart 2018 - 13:14

ÖZEL HABER: Bora Erdin

Geçtiğimiz eylül ayında iki ortağı ile birlikte ‘Bey Film Yapım' isimli bir şirket kuran Sinem (Türkü) Bingöl'ün TRT'ye hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan bir program yapmaya başladığı ortaya çıkmıştı. Bingöl'ün iş kolu olarak sadece yapım değil fotoğraf makinesi, kamera ve her türlü fotoğraf malzemelerinin alımı satımı işine de girdiği ortaya çıktı. Bingöl ayrıca; nişan, düğün, yaş günü ve diğer toplantılarda profesyonel video, film ve fotoğraf çekimleri de yapacak.

 ŞİRKET ÜÇ ORTAKLI

Bey Film Yapım isimli şirket 26 Eylül 2017'de kuruldu. Toplam sermayesi 30 bin TL olan firmanın Sinem Bingöl dışında iki ortağı daha bulunuyor. Bingöl'ün şirketteki hissesinin değeri 13 bin 500 TL. Diğer büyük ortak ise 13 bin 500 TL ile Talip Özgür Cihan. 3 bin TL ile Erden Demir de şirketin hissedarı olarak görünüyor.

sinembingol-1

 

 

 

 

Son güncelleme: 14:10 - 03.03.2018