Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz, gerçekle yüzleşiyor! Söz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 27. son bölüm izle
Yavuz, gerçekle yüzleşiyor! Söz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 27. son bölüm izle
Söz 27. son bölüm yayınlandı. F16’ların hedefinde Hatice’yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. İzleyiciler Söz dizisinin yeni fragmanı geldi mi diye merak ediyor. İşte Söz dizisi yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntılı bilgiler...
Magazin 25 Aralık 2017 - 23:32

Star TV’nin iddialı dizisi Söz 27. son bölüm yayınlandı. Yavuz, operasyonun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir. Söz yeni fragman yayınlandı mı? Söz dizisi son bölüm özeti, son bölüm izleme linki ve yeni fragman hakkında ayrıntılar haberimizde…

SÖZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


F16'ların hedefinde Hatice'yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır.

Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

Yücel Ertürk'ü kurtarmak için yola çıkan Yavuz ve Tim, Çolak'ın yarattığı tehdidi önlemek için zamana karşı mücadele verecektir. Yavuz ise operasyonunun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

SÖZ YENİ FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:18 - 19.03.2018