Yavuz, gerçekle yüzleşiyor! Söz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 27. son bölüm izle

Söz 27. son bölüm yayınlandı. F16’ların hedefinde Hatice’yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. İzleyiciler Söz dizisinin yeni fragmanı geldi mi diye merak ediyor. İşte Söz dizisi yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntılı bilgiler...

Yavuz, gerçekle yüzleşiyor! Söz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 27. son bölüm izle

Star TV’nin iddialı dizisi Söz 27. son bölüm yayınlandı. Yavuz, operasyonun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir. Söz yeni fragman yayınlandı mı? Söz dizisi son bölüm özeti, son bölüm izleme linki ve yeni fragman hakkında ayrıntılar haberimizde…

SÖZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


F16'ların hedefinde Hatice'yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır.

Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

Yücel Ertürk'ü kurtarmak için yola çıkan Yavuz ve Tim, Çolak'ın yarattığı tehdidi önlemek için zamana karşı mücadele verecektir. Yavuz ise operasyonunun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

SÖZ YENİ FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜM