Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeliz Yeşilmen gündemde kalabilmek için bu sefer de kayınvalidesini kullandı
Yeliz Yeşilmen gündemde kalabilmek için bu sefer de kayınvalidesini kullandı
Sosyal medya hesabını sık sık kullanan isimler arasında yer alan Yeliz Yeşilmen, davranışlarını kontrol etmekte zorlanır oldu. Yeliz Yeşilmez, Instagram hesabından yaptığı skandal paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.
Magazin 6 Şubat 2018 - 11:07

Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında tanınan Yeliz Yeşilmen, piyasada bir çok proje olmasına rağmen hiç birinde yer alamaz oldu. Durum böyle olunca da Yeliz Yeşilmen, adını duyurmak için ve tekrar gündeme gelebilmek için sosyal medya hesabından ironik paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.
yelizyesilmen

YAŞLI KADIN GELİNİN NE YAPTIĞINI ŞAŞKINCA İZLEDİ

Düğüne giderken 7 yaşındaki kızına yaptığı makyaj ile eleştirilen Yeliz Yeşilmen, bu sefer de kayınvalidesi ile olay oldu. Yeliz Yeşilmen, katıldığı bir düğünde kayınvalidesinin önünde nispet yaparcasına dans etmesi sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük tepki çekti. Yeliz Yeşilmen paylaştığı bu videoya not düşmeyi de ihmal etmedi.  Yeşilmen yaptığı paylaşıma “Eşim Ali’nin cep telefonundan kayınvalidem Meloş’a yaptığım göbek şov” yazdı. Yeliz Yeşilmen’in takipçileri ise 40 yaşındaki şarkıcının bu paylaşımını Türk örf ve adetlerine uygun bulmadı.

Son güncelleme: 11:17 - 06.02.2018