Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeliz Yeşilmen şikayet etti ve tarih verdi
Yeliz Yeşilmen şikayet etti ve tarih verdi
Kocasıyla birlikte Bilişim Suçları Müdürlüğü'ne giden ve şikayette bulunan Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından eşine kumpas kuranlara video üzerinden seslendi.
Magazin 21 Kasım 2017 - 11:25

Geride bıraktığımız günlerde bir magazin programında kocası Ali Uğur Akbaş‘ın kendisini aldattığı ve bir kadınla internet üzerinden çıplak fotoğraflarını paylaştığı yönünde haberlerine rastladığımız Yeliz Yeşilmen, bir süre sessiz kaldıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaşmış ve yapılanların ailesine karşı bir saldırı olduğunu böyle bir yazışmanın ya da çıplak fotoğraf paylaşımının gerçekleşmediğini söylemişti.

Yaşananlarla ilgili hukuki süreci başlatacağını da söyleyen Yeşilmen harekete geçti ve kocası Ali Uğur Akbaş’la birlikte ‘Bilişim Suçları Müdürlüğü’ne giderek şikayetini yaptı. Kocasıyla birlikte yaptığı başvuru sonrası sosyal medya hesabına yeni bir video yükleyen Yeşilmen, daha önce de kendisine benzer saldırılar yapıldığını ve bu defa cezalarını çekeceklerini söyledi. Yeşilmen, hukuki sürecin bir buçuk ay içinde sonuçlanacağını belirtmeyi de ihmal etmedi.

Son güncelleme: 13:13 - 21.11.2017