Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeliz Yeşilmen’den haciz memuru açıklaması
Yeliz Yeşilmen’den haciz memuru açıklaması
Eski oyuncu Yeliz Yeşilmen, canlı yayında katıldığı magazin programında mekanına gelen haciz memurlarıyla ilgili açıklamada bulundu.
Magazin 22 Şubat 2018 - 11:08

Adana’da babasıyla birlikte açtığı kafeye gelen haciz memurlarıyla haber olan Yeliz Yeşilmen, konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Laf Bende Kalmasın adlı programa katılan Yeşilmen, kafeyi açalı iki hafta olduğunu ve maddi manevi tüm işleriyle kendisinin ilgilendiğini söyledi. Mekanın, eşi Ali Uğur Akbaş’la bir ilgisi olmadığını ve sadece açılışta gelen konuklar üzerinden son derece şaşalı bir tören gerçekleştiğini söyleyen Yeşilmen, bu ortaya çıkan görüntüler sonrasında yerel basına yansıyan haberlerde, Yeliz Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş’ın mekanı olarak anılınca ortaya bu durumun çıktığını söyledi.

yeliz-ic

ESKİ YILLARA AİT BİR İCRA DAVASI

Eşi Ali Uğur Akbaş’ın 2016 yılından bu yana süren bir icra davası olduğunu söyleyen Yeşilmen, haciz memurlarının muhtemelen bu sebeple kafelerine geldiklerini ancak sadece birkaç soru sorarak oradan ayrıldıklarını aktardı. Yeşilmen, kafenin çalışmaya devam ettiğini söylerken herhangi bir haciz işleminin gerçekleşmediğini aktardı.