Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeliz Yeşilmen’in eşi Ali Uğur Akbaş kimdir? Yeliz Yeşilmen’i aldattığı iddia edilmişti…
Yeliz Yeşilmen’in eşi Ali Uğur Akbaş kimdir? Yeliz Yeşilmen’i aldattığı iddia edilmişti…
Eşi Yeliz Yeşilmen Ali Uğur Akbaş'ın kendisini aldattığı iddiaları üzerine çok sert konuşmuştu. Yeliz Yeşilmen'in zehir zemberek sözlerinden sonra sosyal medya üzerinde Ali Uğur Akbaş kimdir? aramaları yoğunlaşmıştı. İşte Ali Uğur Akbaş ile ilgili merak edilenler...
Magazin 30 Kasım 2017 - 15:13

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş kimdir? Yeliz Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş hakkında merak edilenler. Yeşilmen, eşinin kendisini aldattığı iddiaları üzerine çok sert açıklamalar yapmıştı. İşte ayrıntılar…

Yeliz Yeşilmen, aldatılma iddialarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Ortada ne ayrılık var, ne de boşanma. Bu oyunlara gelmem. Kocam her konuda bana yetişmekten başkasına yetecek bir durumda değil! Ayrıca ben de para kazanıyorum, sadece kocamı yemiyorum. Aldatılsam asla affetmem” dedi.

ali Uğur Akbaş sözcü ile ilgili görsel sonucu

ALİ UĞUR AKBAŞ KİMDİR?

Ali Uğur AKBAŞ, 1963 yılında Adana'da doğdu. ilk, orta ve lise eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra iş hayatına atılarak İnşaat, Turizm, Petrol ve Nakliye sektörlerinde şirketler kurarak birçok faaliyette bulundu. Ali Uğur Akbaş, iki şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Türkiye ve Dünya'nın birçok şehrinde incelemelerde bulunan Ali Uğur Akbaş, özellikle şehir planlamaları, altyapı ve peyzaj düzenlemeleri konusunda birçok konferans ve panellere katılarak bizzat birçok organizasyonun içinde de yer almıştır. Bunların yanında başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede gençlik, spor ve kültürel etkinlere katılarak, ata sporumuz güreş başta olmak üzere çeşitli sportif faaliyetlere katılmış, maddi ve manevi desteklerde bulunmuştur.