Yeliz’in doğum günü kutlamasına ünlü akını

Başarılı sanatçı Yeliz, geçtiğimiz akşam doğum gününü ailesi, yakın arkadaşları ve sanatçı dostlarıyla birlikte kutladı.

Yeliz’in doğum günü kutlamasına ünlü akını

Selami Şahin, Didem Şahin, Nilgün Belgün, Yonca Evcimik, Eda- Metin Özülkü, Elif Karlı, Cengiz Karlı, Yılmaz Vural, Fatih Ertur gibi bir çok ünlü ismin katıldığı doğumgünü partisinde şarkılar söyleyen ve dostlarıyla yeni yaşını kutlayan Yeliz pasta keserek dilek tuttu.

DOLU DOLU 60 YAŞINDAYIM !

Sevilen sanatçı bu özel gece ile ilgili duygularını : ” Her şeyden önce bir çok insanın tersine ben doğum günlerini seviyorum.Keşke senede üç kere doğum günü olsa. Herkes yaşını saklar ama ben tam tersi gururla söylüyorum. Doğum günümü zaten herkes biliyor. Yaş küçültüp, büyültmeye hiç gerek yok. Dolu dolu 60 yaşındayım. Bu özel gecelerde davetlilerimin isimleri hiç değişmez hep aynıdır, sadece eklenir. Bu senede öyle oldu. Çok güzel bir doğum günü kutlaması gerçekleştirdik. Şahane bir şıklıkla misafirlerimi ağırladım. Bu özel gecede tüm dostlarım yanımdaydı. Gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Seneye doğum günümde görüşmek üzere. ” şeklinde dile getirdi.
yeliz