Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayında! Game Of Thrones yeni bölüm nasıl izlenir? GoT 3. yeni bölüm fragmanı…
Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm yayında! Game Of Thrones yeni bölüm nasıl izlenir? GoT 3. yeni bölüm fragmanı…
Game of Thrones yeni sezon ilk bölümü dünya çapında takip edilirken, 8. sezon 2. bölümü büyük heyecanla bekleniyordu ve yayınlandı. Henüz ilk bölümü izleyemeyenler Game of Thrones yeni sezon nasıl izlenir sorusuna yanıt ararken, yeni bölümü bekleyenler ise Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanını araştırıyor. Game of Thrones’un Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. İşte Game of Thrones izleme yolu ve 8. sezon 2. bölümü ne zaman sorusunun cevabı...
Magazin 22 Nisan 2019 - 15:14

Game of Thrones’ta 8. sezonun başlaması ile her bölüm merak ediliyor. Game of Thrones 8. sezon 2. yeni bölüm de yayınlandı. Yeni bölümü izleyenler özellikle Arya karakterinin son bölüm başına gelenleri 3. bölüm fragmanı ve 2. yeni bölüm izleme yolları…

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones'un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ertesi akşam olacak.

GAME OF THRONES 8. SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımda karakterlerin portrelerine odaklanan yakın çekimlerden sonra dizi içerisindeki sahneler başlıyor. Jon “Gece kralı geliyor” derken, çeşitli karakterleri aksiyon hazırlığı içinde görüyoruz. Daha sonra da Daenerys, Jon’a “Ölüler ordusu çoktan geldi.” diyor. Fragmanın sonunda ise Birenne of Tarth’ı görüyoruz. Bir önceki bölümde sol cenahı tutan gruba liderlik edeceği belirtilen karakter, askerlerine yerlerini korumalarını söylüyor.

 

Son güncelleme: 10:36 - 23.04.2019