Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni bölümde neler olacak? Meryem dizisi 8. son bölüm izle! Şavaş’ın kararı Meryem’i nasıl etkileyecek?
Yeni bölümde neler olacak? Meryem dizisi 8. son bölüm izle! Şavaş’ın kararı Meryem’i nasıl etkileyecek?
Meryem dizisi yeni bölümde neler yaşanacak merak edilirken 8. son bölüm izleme yolu da araştırılıyor. Bu akşam yayınlanacak olan 8. bölümde Savaş tercih yapmak zorunda kalıyor. Bu tercih Meryem'i nasıl etkileyecek? İşte Meryem dizisi son bölüm izleme ekranı ve yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı.
Magazin 20 Eylül 2017 - 17:51

Meryem dizisi yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında. Meryem yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. Son bölümde yaşananların aradından Meryem 8. bölümde neler olacak izleyici merak ediyor. Haberimizden Meryem dizisi hakkında tüm detaylara ve yeni bölüm de neler olacak sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Savaş tercih yapmak zorunda kalırken, Meryem bu konuda ne hisssedecek?

MERYEM DİZİSİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Merakla beklenen yeni bölümüyle 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak Meryem dizisi yeni bölüm hakkında tüm merak edilenler…

meryem-dizisi

Meryem'in 20 Eylül 2017 Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Meryem, Oktay ve Derin'in buluşmasında silah patlar ve Oktay yaralanır. Derin'in hapse girmesini engellemek için Savaş, yeni bir karar vermek zorunda kalacaktır. Meryem'in davasından vazgeçirmek için Oktay yeni bir plan yapar!

 

Meryem, Derin ve savcı Oktay’ın büyük yüzleşmesinde silah sıkılır. Oktay, oynadığı oyunla Derin’i büyük bir tehlikenin içine atar. Derin, artık çaresizdir ve Oktay’ın ağzından çıkan her şeyi yapmak zorunda kalacaktır. Bu durumu lehine çeviren Oktay, yine güçlü duruma geçmiştir. Meryem ise yaşadığı olaylardan yorulmuş, buna bir son vermek için uzaklaşmaya kararlıdır. Savaş’ın hırsından korkan Meryem, herkesten uzakta olmayı tercih etmek zorunda kalır.

MERYEM SON BÖLÜM İZLE!

Burcu, labaratuardan gelen sonuçta yepyeni bir bilgiye ulaşır. Güçlü ile Burcu, kazanın detaylarına ulaşmaya yaklaşırken, Oktay’ın oyunlarının son kurbanı Savaş olacaktır.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Güçlü’nün ısrarıyla, Burcu kazaya dair gizli dosyaları yeniden açar. Meryem’in de haberdar olduğu bu dosya, Oktay’ın kendisinden sakladığı gerçekleri de su üstüne çıkarır.

Meryem, artık Oktay’ı tanıyamamaktadır ve ona güveni kalmamıştır. Oktay ile yüzleşen Meryem, aralarındaki her şeyin bittiğini söyler.

 

Öte yandan Savaş, Meryem’in savcı Oktay’ı koruduğuna emindir ve bunun nedenini merak eder. Savaş, Meryem’in suçlu olmadığını düşünür ve bu olayı sorgulamaya başlar.

Oktay ile gizli ilişkisi olan Beliz de Oktay’ın korkusunun nedenini merak eder. Meryem’in kendisinden ayrılmasıyla büyük bir şok yaşayan Oktay, Meryem’in tüm gerçekleri Savaş’a itiraf edeceğini söylemesi üzerine köşeye sıkışır.

Son güncelleme: 23:17 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.