Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni bölümde neler olacak? Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 39. son bölüm izle!
Yeni bölümde neler olacak? Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 39. son bölüm izle!
Aksiyon dolu sahneleri ile nefes kesen Savaşçı dizisi son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Savaşçı 39. son bölümde Selçuk’un canı pahasına Türk bayrağını tepeden indirmeyen Kılıç Timi, onun için son görevini yerine getirdi.
Magazin 8 Nisan 2018 - 23:18

Savaşçı dizisi takipçileri son bölümün ardından 40. yeni bölüm fragmanını Google üzerinden araştırıyor. İzleyiciler Albay Kopuz ise ölümle yaşam arasında ince bir çizgi gidip gelmesi nasıl sonuçlanacak sorusunun yanıtını yeni bölüm fragmanında arıyor. Savaşçı 39. son bölümde Yüzbaşı Kağan, yaptığı planla Çeto ve Seyfi'ye cehennemi yaşatmak için harekete geçiyor. Peki yayıncı kuruluş Savaşçı yeni bölüm fragmanını paylaştı mı? İşte son bölümden detaylar…

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selçuk'un canı pahasına Türk bayrağını tepeden indirmeyen Kılıç Timi, onun için son görevini yerine getirmiştir. Yüzbaşı Kağan, yaptığı planla Çeto ve Seyfi'ye cehennemi yaşatmak için harekete geçer. Ama bu arada Kılıç Timi'ne gelen haber tam bir sürpriz olacaktır.  Aşağıdaki linkten Savaşçı son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 39. BÖLÜM İZLE!

Albay Kopuz ise ölümle yaşam arasında ince bir çizgidedir şimdi. Pia Kuzgun'un amacını anlamıştır ancak her şey için çok geçtir artık. Sevdiği adama ölümü getirmiştir.

Gelen istihbaratlar doğrultusunda, Kuzgun'un bir sonraki hamlesini tahmin eden Yüzbaşı Kağan hazırlığını yapar. Fakat büyük risk taşıyan bu operasyon için düğmeye basılırken, aynı anda karargahta gelişen beklenmedik durum, olayları daha da karmaşık hale getirecektir.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SAVAŞÇI 40. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV'de.

Son güncelleme: 13:22 - 26.02.2019