Siyah İnci 11. bölüm fragmanı yayınlandı? Yeni bölümde neler olacak? Siyah İnci 10. son bölüm izle!

Siyah İnci yeni fragmanı dizinin son bölümünde yaşanan duygu dolu anların ardından araştırılıyor. Siyah İnci 10. bölümde Vural ve diğerleri kayıtları izleyip, odaya girenin kim olduğunu ortaya çıkaracaklardır. Son bölümün bitimi ile birlikte yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler Siyah İnci 11. yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Yeni fragmanı da geldi. İşte Siyah İnci son bölüm özeti...

Siyah İnci 11. bölüm fragmanı yayınlandı? Yeni bölümde neler olacak? Siyah İnci 10. son bölüm izle!

Siyah İnci 11. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtını arayan diziseverler tarafından Google üzerinden araştırılıyor. Siyah İnci son bölümde Defne, Vural ve Hazal'la ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Edineceği bu bilgi Vural'ı köşeye sıkıştıracaktır. Peki Siyah İnci 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sİyah İnci son bölümünü kaçıranlar internet üzerinden 10. bölümü izlemek isterken, ekran başındakiler de yeni fragmana odaklandı. İşte Siyah İnci son bölüm izleme linki, yeni bölüm fragmanı detayları ve 10. bölüm özeti…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Heyecanla beklenen Siyah İnci yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

 

Ege’nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vural’ın Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal’ın aşkını tepetaklak edecektir. Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği, Erol Özlevi'nin yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi İstanbul ve Çeşme‘de geçen hikaye izleyici tarafından çok beğeniliyor.

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Siyah İnci son bölümde, Vural, Kenan ve Hazal'ı öpüşürken göreceği esnada Irmak'ın odasından gelen yardım çığlıklarıyla birlikte telaşla aşağı yönelir. Kenan ve Hazal da duymuşlardır çığlıkları, onlar da aynı şekilde telaşla Irmak'ın yanına yönelirler. Odaya girdiklerinde ırmak nefes almamaktadır. Kenan hızla suni teneffüs yapar ve Vural'ın da yardımıyla Irmak'ı hayata döndürür. İkili ilk defa birlikte hareket etmiş ve bu sayede birinin hayatını kurtarmışlardır. Ebru ise bu esnada güvenlik kameralarını hatırlar.

Vural ve diğerleri kayıtları izleyip, odaya girenin kim olduğunu ortaya çıkaracaklardır. Ebru elini hızlı tutmak ve kimseye yakalanmadan kamera kayıtlarına ulaşmak zorundadır artık. Üstelik kolyesini de odada düşürdüğünü farkeder. Odaya döndüğünde Hazal çoktan kolyeyi bulmuştur. Bunun hesabını sorar kardeşine. Ebru'nunsa bu durumdan kurtulmak için planı hazırdır. Hazal, Kenan'la yaşadığı büyülü anın etkisinden çıkmaya çalışır. Bu yaşadığı çok yanlıştır ve her ikisinin hayatını da, üstelik Irmak'ın hayatını da tehlikeye atacaktır. Bu yüzden Kenan'la bu konuyu konuşmaya karar verir. Kenan'a söyleyeceği şeyler onun canını çok yakacak, ikilinin yollarını belki de temelli ayıracaktır. Kenan Irmak'la nişanlanma kararı alır. Hazal'ın da altta kalma niyeti yoktur. Kenan'a bu nişanın onu mutsuz etmeyeceğini göstermek adına töreni kendi restoranlarında yapmayı teklif eder. Sevdiği adamın nişan törenine ev sahipliği yapacaktır. Siyah İnci 10. bölümünü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SİYAH İNCİ 10. BÖLÜM İZLE!

Tüm bunlar olurken Defne, Vural ve Hazal'la ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Edineceği bu bilgi Vural'ı köşeye sıkıştıracaktır. Melek'se, Halil'den boşanmaya, kızıyla kendine yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir. Bu uğurda soluğu avukatın yanında alır ve boşanma davasını açar. Aziz cephesindeyse beklenmedik bir gelişme yaşanır. Aziz, kardeşi Naz'la ilgili hayati bir bilgi edinecek ve edindiği bilgi doğrultusunda Vural'ın karşısına dikilecektir.