Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babamın Günahları oyuncuları kimdir? Ayrıntılı analiz: Babamın Günahları konusu ve oyuncu kadrosu…
Babamın Günahları oyuncuları kimdir? Ayrıntılı analiz: Babamın Günahları konusu ve oyuncu kadrosu…
Merakla beklenen dizi Babamın Günahları oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Bu akşam Star TV'de başlayacak Babamın Günahları oyuncuları kimdir? Dizinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alıyor. Babamınn Günahları dizisinin yönetmenlik koltuğunda Abdullah Oğuz oturuyor. İşte dizinin konusu ve oyuncuları kim kimdir sorusunun yanıtı. Babamın Günahları dizisi'nin ilk bölüm fragmanı ve oyuncu kadrosu...
Magazin 10 Ocak 2018 - 17:26

Yeni dizi Babamın Günahları bu akşam başlıyor. Babamın Günahları oyuncuları kimler? İzleyiciler Babamın Günahları dizisinin konusu ve oyuncuları kim kimdir? diye merak ediyor. Dikkat çeken yeni dizi bu akşamdan itibaren ekranlarda olacak. Peki Babamın Gunahları oyuncuları kimler? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu…

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor! Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

babamin1

ÇOCUĞU İÇİN HAYATTA KALMAYA SÖZ VEREN BİR BABANIN HİKAYESİ…

Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir? Star TV, yeni yayın döneminde aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

İŞTE BABAMIN GÜNAHLARI 1. BÖLÜM FRAGMANIAksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle merak uyandıran, 10 Ocak Çarşamba 20.00’da Star ekranlarında yayına girmeye hazırlanan dizi ‘Babamın Günahları'nın setinde geçtiğimiz günlerde çekilen patlama sahnesi nefesleri izleyicilerin nefesini kesecek. Çekiminde bir deponun patlatıldığı sahnede Kadir Doğulu kusursuz performansıyla çok konuşulacak.

Zeyno'nun yaşaması Ozan'ın ölümsüzlüğüne bağlı

Hikaye Ozan'ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh'un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim'e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim'i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno'ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan'ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan'ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno'nun hayatı Ozan'ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır…Kızı Zeyno.

babamin2

İsmail Demirci ‘Reha Komiser’ karakteri ile Babamın Günahları’nda aşkı, işi ve vicdanı arasında kalacak!

Aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle başlamadan merak uyandıran ve 10 Ocak Çarşamba 20.00’da Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan “Babamın Günahları” dizisinde yer alan İsmail Demirci aşkı, işi ve vicdanı arasında kalacak olan ‘Reha Komiser'e hayat verecek.

Hafızalara yer etmiş birçok başarılı dizinin yönetmen koltuğunda yer alan Abdullah Oğuz'un çekeceği, Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi'nin de rol aldığı ‘Babamın Günahları' dizisinde ‘Reha Komiser' karakterine hayat verecek olan İsmail Demirci, yeni karakteriyle ilgili heyecanını şu cümlelerle dile getirdi: “Gerçekten çok emek verdiğimiz, sinema filmi kalitesinde bir iş oldu ‘Babamın Günahları'… Tecrübeli yönetmenimiz Abdullah Oğuz, görüntü yönetmenimiz Ghasem Ebrahimian ile harika bir iş çıkardılar. Oyuncu kadrosu heyecan verici, onlarla beraber oynamak da öyle. Umarım verilen emeğin karşılığını bulduğu, seyircisini mutlu eden , uzun soluklu bir iş olur.”

babamin3

Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları', duygu dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek.

OYUNCULAR VE KÜNYE

Babamın Günahları bu akşam başlıyor! Dizinin konusu ve oyuncuları kim kimdir? Merak edilen Babamın Günahları oyuncularını sizler için derlkedik. Dikkat çeken yeni dizi bu akşamdan itibaren ekranlarda olacak. Peki Babamın Gunahları oyuncuları kimdir?

Yapım: Evrensel Filimcilik A.Ş

Yapımcılar: 
Evren Oğuz

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Senaryo: Ahmet Saatçioğlu

Görüntü Yönetmeni: Ghasem Ebrahimian

Sanat  Yönetmeni: Tolunay Türköz

BABAMIN GÜNAHLARI’NIN KONUSU

Yaşadığı onca şeyden sonra hayattan bir beklentisi kalmayan Ozan, bir yandan belaya bulaşmamaya gayret ederken, yıllar önce ayrıldığı hayatının aşkı Yeşim birdenbire karşısına çıkar ve bir kızı olduğunu söyler. Maalesef küçük kız çok hastadır, kemik iliği nakli için uygun donör bulunmazsa ölecektir. Yeşim, Ozan'dan kan örneği vermesini ister. Her ne kadar Yeşim, nişanlı olduğunu, yakında evleneceğini ve kızı Zeyno'dan uzak durmasını söylese de Ozan dayanamaz ve kızını görmeye gider. Kızıyla birlikte babalık duygusuyla da tanışan Ozan için bambaşka bir hayat başlar. Hayat ona ikinci bir şans vermiştir. Ancak geçmişin günahları peşini bırakmaz. Yıllar önce onu Yeşim'den koparan karanlık geçmişi, bir kez daha Ozan'ın başına bela olur. Ama bu sefer Ozan'ın aynı hatayı tekrar yapmaya niyeti yoktur!

babamin4

BABAMIN GÜNAHLARI OYUNCU KADROSU

kadirdogulu350

30'lu yaşların başında, hayli gösterişli ve yakışıklı bir genç adamdır. Yetimhanede büyümüştür. Ozan, on sekiz yaşına geldiğinde soluğu Ferruh'un yanında alır.
Ozan, Yeşim'le tanışınca hayatı değişir. Ferruh'tan uzak bir hayat kurmak ister ancak hiç bir şey planladığı gibi gitmeyecektir. Bir gün Yeşim çıkıp gelir ve Ozan'a ölmek üzere olan bir kızları olduğunu söyler. Onu kurtarabilecek tek kişi Ozan'dır.

KADİR DOĞULU KİMDİR?

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982’de Türkiye-Mersin’de doğmuştur. İsmi ‘Kadir’ diye bilinsede isminin tamamı Abdulkadir’dir. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisidir. Kendi dışında 4 kardeşi daha vardır. Kardeşlerinden biride Kemal Doğulu’dur. Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi.

Kadir Doğulu’nun da ortaokul ve lise yılları çalışarak geçti. Özellikle kafe ve bar işletmeciğinden keyif alıyordu. 2000’de abisinin yanına gelmek için İstanbul’un yolunu tuttu. Önce Beyoğlu Frape’de işe girdi. Ardından Refika’da çalıştı. Cafe City ve Buz’da garsonluk yaptı. Salomanje’de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Bir süre sonra bu işe iyice kafayı taktı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma’daki kafeleri ve restoranları inceledi.

Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe’de işe girdi. İki sene işletmecilik yaptı. O dönemde abisi aracılığıyla Hande Yener’le tanıştı. Kısa bir süre sonra bu tanışıklık aşka dönüştü. Hande Yener menajerlik işlerini çalışkan bulduğu Kadir Doğulu’ya teslim etti. Zamanla işi büyüttü ve “T.p.a” isminde bir şirket kurdu. Şimdi Hande Yener’le çalışmaya devam ediyor. Bunun dışında bazı isimlere menajerlik hizmeti veriyor. Aynı zamanda Harbiye’deki Piyasa isimli gece kulübünü işletiyor. Yazın başlayacağı dizi için oyunculuk kurslarına devam ederken bir yandan da Emel Müftüoğlu’yla yakında başlayacağı yemek programının hazırlıklarını yapıyor. Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nde birinci sınıf derslerine devam ediyor: “Allah bana bir enerji vermiş gerisini koy vermiş. Çalışmadığım zamanlar kendimi rahatsız hissediyorum. Uyurken bile sıkılırım” diyor.

İlk olarak 2010’da Kanal D’de başlayan ve ardından Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011’de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmış oldu. Bundan önce Hande Yener’in Romeo şarkısının klibinde rol almıştır. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV’de yayınlanan Gani Müjde’nin yazmış olduğu Pis Yedili adlı dizide yine başrol oynadı. Ancak diziden ayrıldı ve FOX’ta başlayan ve ardından Show TV’de yayınlanan Fatih-Harbiye adlı dizide Macit rolünü canlandırdı. 2015 yılının Şubat ayında ATV’de başlayan Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünü canlandırdı.

Filmleri

2010 Küçük Sırlar
2011-2013 Pis Yedili
2013-2014 Fatih-Harbiye
2014-2015 Sevdam Alabora

Sinema Filmleri

2013 Bir Hikayem Var

melisa350

Yeşim, yirmili yaşların sonunda, duru bir güzelliğe sahip, çekici bir genç kadındır. Güçlü, kendi ayakları üzerinde durmak için çırpınan, kendini çocuğuna adamış genç bir annedir de aynı zamanda. Reha adında, fedakar bir komiserle nişanlıdır. Yıllar sonra kızının lösemi olduğunu öğrendiğinde hiç istemese de unuttuğunu sandığı, sevdiği tek erkek, çocuğunun babası olan Ozan'la yeniden buluşur.

MELİSA SÖZEN KİMDİR?

Melisa Sözen, 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Barış adında bir erkek kardeşi vardır. İlkokula Ata Koleji’nde başladı, ancak Lütfü Banat okulundan mezun oldu. Ortaokulu Ata Koleji’nde okudu. Aynı zamanda Alev Baymur Bale Okulu’na devam etti. Sahneye ilk kez 14 yaşındayken “Yedi Kocalı Hürmüz” müzikalinde çıktı. Orada tanıştığı Nilgün Belgün ve Levent Özdilek ile de 1999 yılında “Kadınlar Kulübü” adlı ilk televizyon dizisinde oynadı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Bu arada Levent Özdilek onu İrfan Tözüm’le, Tözüm de Çağan Irmak’la tanıştırır.  2001 yılında Çağan Irmak’ın çektiği “Bana Şans Dile” sinema filminin seçmelerine giderek seçilmiş ve böylece sinema dünyasına girmiştir. Birkaç sene sonra 2004 yılında Çağan Irmak’ın çektiği “Çemberimde Gül Oya” dizisi ile geniş kitlelerce tanınmıştır. 3-13 Mart 2005 tarihleri arasında gerçekleştirilen 16. Ankara Film Festivalinin sunuculuğunu yaptı. Burada Yönetmen Derviş Zaim’le tanıştı. Birkaç ay sonra Derviş Zaim onu “Cenneti Beklerken” adlı filmde oynattı.

Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2008 yılının yaz sezonunda NTV’de “Dünyayı Kurtaran Kadın” isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. 2011 yılında Reis adlı dizide oynadı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Nora karakterini canlandırdı. 2013’te Şubat adlı dizide Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandırmıştır. Melisa Sözen ve Alican Yücesoy, TRT 1’de yayınlanan Şubat dizisinde iki sevgiliyi oynarken Dizi aşkı gerçeğe dönüşmüş ve çift temmuz ayında Roma’da bir otelde düzenlenen sade bir törenle dünya evine girdi. Melisa Sözen, 31 Temmuz 2013 tarihinde tiyatro oyuncusu Alican Yücesoy ile evlendi. Evliliklerinin beşinci ayında boşanma kararı aldı.

mustafa350

Ferruh karizmatik iş adamı kimliğinin yanı sıra yeraltı dünyasının korkulan simalarından biridir. Ferruh illegal işlerine bir kılıf olarak yürüttüğü asfalt işleri yapmaktadır. Esasen kaçakçılık ile oluşturduğu bir serveti vardır. Ozan'la da yolu bir tesadüf ile kesişir Ferruh'un. Ozan, Ferruh’un hayatını kurtarmış ve 18 yaşından itibaren Ferruh’un koruması olmuştur. Fakat Ozan, Yeşim'e aşık olup, onun yanında kalmak istemeyince Ferruh, Ozan’ın kabusu haline gelmiştir.

MUSTAFA UĞURLU KİMDİR?

25 Kasım 1955'te Karaman'da doğan Mustafa Uğurlu; İlk, orta ve lise öğrenimini Bursa'da tamamlamıştır. Oyuncu Ahmet Uğurlu'nun abisidir. 1980’li yıllarda tiyatro ile oyunculuğa başlamıştır. İlk ekran deneyimi Rıza Beyler dizisiyle 1993 yılında olmuştur. İstanbul ve Ankara Devlet Tiyatrolarında birçok oyunda oynamış ve yönetmenlik de yapmıştır.

Mustafa Uğurlu'nun Oynadığı Diziler

İçerde / Müdür Yusuf / 2016
Milat / Asaf / 2015
Düşler ve Umutlar / Musa / 2014
Galip Derviş / Mithat Akerman / 2013
Çıplak Gerçek / Korhan / 2012
Bir Zamanlar Osmanlı / Konuk Oyuncu Kader / Ömer / 2007
Anadolu Kaplanı / Orhan / 2006
Masum Değiliz / Yusuf /2005
Bir Dilim Aşk / Ferit / 2004
Zor Hedef / Mustafa / 2002
Cafe Casablanca / 1997
Melek Apartmanı / 1995
Rıza Beyler / 1993

Mustafa Uğurlu'nun Oynadığı Filmler

Adalet Oyunu / İlker / 2011
Yürek Çığlığı / Erdal / 2004
Çamur / Ali / 2003
Kolay Para / Servet / 2002
Asansör / Can / 1999
Ağır Roman / Reis / 1997

ismail350

Otuzlu yaşlarının başında, heybetli, çekici ve karizmatik bir adamdır. Cinayet masasında komiser olarak görev yapmaktadır. Reha; zeki, hoş sohbet, vicdanlı ve güvenilir bir adamdır.
Reha, ilk görüşte Yeşim’in hayata karşı dik duran tavrından hayli etkilenmiştir. Nitekim Reha, Yeşim'e açıldığında Yeşim hemen “evet” diyememiş ama kısa zaman sonra Zeyno'nun da Reha'ya gösterdiği sevecenlikten ve Reha'nın kendisine yaptığı iyiliklerden etkilenerek Reha ile nişanlanmıştır.

İSMAİL DEMİRCİ KİMDİR?

İsmail Demirci 13 Kasım 1984’te Ankara’da doğmuştur. Sinema ve televizyon oyuncusudur. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu’da Erkan karakteri ile tanınmıştır.

Rol aldığı dizi ve filmler

Fabrika Kızı (dizi)(Ferhat) 2015
Serçe Sarayı 2015 (Ramazan)
Tut Sözünü 2014
Reaksiyon(Tekin)2014
Kurtlar Vadisi Pusu(Erkan) 2012-2013
Ben Onu Çok Sevdim(Avukat Talat) 2013-2014
Mor Menekşeler(Harun) 2012
Anneler ile Kızları(Sedat) 2011
Sessiz Gece
Türkan(Asistan Doktor Mehmet)

sezin350

Melike 40'lı yaşlarının başında, hırs ve gücün şehvetine kapılmış hayli gösterişli, güzel, zeki ve güçlü bir kadındır.  Dışarıdan her ne kadar derneklerde vakit geçiren cemiyet üyesi bir yardımsever hanımefendi olarak görünse de yıllar önce öldürülen kocasının tüm gizli işlerinde adeta onun en büyük varisi haline gelmiştir. Erkeklerin dünyasında başarılı bir iş kadını olarak boy göstermektedir.Ferruh ise Melike'nin hayatının merkezine yerleşmiş ve tüm işlerini birlikte yürütmektedirler.

SEZİN AKBAŞOĞULLARI KİMDİR?

Sezin Akbaşoğulları, 22 Nisan 1981 tarihinde İzmir’de doğdu. Babası subay, annesi ise öğretmen idi. Babasının tayinleri yüzünden İzmir, Ankara, Belçika,Diyarbakır, Sivas ve en son olarak tekrar Ankara’da yaşamıştır. 13-14 yaşlarında oyuncu olmayı seçmiştir. İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra Ankara Bilkent ÜniversitesiTiyatro Bölümünden 2003yılında mezun oldu. . Oyunculuk yaşamına lise tiyatro ekibiyle oynadıkları ‘Yine Başladılar Şarkılarına’ (Nun singen Sie wieder/max frisch) adlı oyunla adım atmıştır. İlk çıkışını yakaladığı Beyaz Gelincik dizisindeki Ceren Aslanbaş karakteri ile insanlar yüzüne aşina oldular. 2010 yılında “Kavşak” filmindeki rolü ile Altın Koza En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Sezin Akbaşoğulları, 2014 yılında “Ah Neriman” adlı dizide Perran Kutman,Tarık Ünlüoğlu, Avni Yalçın ile başrolde oynadı. 2015 yılında başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen veTomris İncer gibi oyuncuların paylaştığı “Racon: Ailem İçin” dizisinde Sedef karakterini canlandırdı.

Ödülleri:

2010 – 17.Adana Altın Koza Film Şenliği – En İyi Kadın Oyuncu (Kavşak)

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları 

Ay Tedirginliği

Filmleri ve Dizileri :

Oyuncu :
2015 – Racon: Ailem İçin (Sedef) (TV Dizisi)
2014 – Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (Müzeyyen) (Sinema Filmi)
2014 – Dün Bugün Yarın (Kısa Film)
2014 – Ah Neriman (TV Dizisi)
2012 – Yabancı (Özgür) (Sinema Filmi)
2012 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 3. Sezon (Eylül) (TV Dizisi)
2011 – Sen De Gitme (Ceyda) (TV Dizisi)
2010 – Küstüm Çiçeği (Gülten) (TV Dizisi)
2011 – One Missed Call (Hayat) (Kısa Film)
2010 – Kavşak (Arzu) (Sinema Filmi)
2010 – Kardelen (Ülker) (Sinema Filmi)
2009 – Ah Kalbim (Candan) (TV Dizisi)
2008 – O… Çocukları (Meryem) (Sinema Filmi)
2008 – Derdest (Gaye Acar) (TV Dizisi)
2007 – Sır Gibi (Deniz) (TV Dizisi)
2005 – Küpeler (Zeynep) (Kısa Film)
2005 – Eylül (Zeynep Öğretmen) (TV Dizisi)
2005 – Beyaz Gelincik (Ceren Durul/Aslanbaş) (TV Dizisi)
2004 – Gülizar (TV Filmi)
2004 – Bir Aşk Hikayesi (Dünya) (TV Filmi)
2000 – Bizim Evin Halleri (Doğa ) (TV Dizisi)

meh350

Feride, hukuk fakültesini bitirmiş ve girdiği sınavlarda başarılı olarak savcı olmuştur. Güzel ve atletik bir yapısı vardır. Feride'nin hayatı babasının öldürülmesiyle değişir. Savcı olup babasının katilini yakalamaya yemin eder…

MEHRNOUSH ESMAEİLPOUR KİMDİR?

30 Aralık 1988 yılında İran Tahran'da dünyaya gelmiştir.1.75 boyunda 54 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi göz rengine sahiptir. İran asıllı güzel oyuncu Mehrnoush Esmaeilpour aslında Mimarlık okumuştur. At eğitmenliği, mimar ve ressam olarak da iş hayatını sürdürmektedir. Henüz 8 yaşında iken resim yapmaya başlamış ve üniversite eğitimi için Kıbrıs'a gitmiştir.

Mehrnoush Esmaeilpour , İstanbul'da açtığı resim sergisiyle adından söz ettirmiştir. 2012 yılında rol aldığı Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ardından Son ve Hayat Çizgisi Suriye dizilerinde rol almıştır.

Mehrnoush Esmaeilpour, şuan ise Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan; başrolü Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Gökçen Bilge Çiftçi'nin paylaştığı Babamın Günahları dizisinin kadrosunda yer almakta ve Feride karakterini canlandırmaktadır.

Yer Aldığı Projeler

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam
Son
Hayat Çizgisi Suriye
Babamın Günahları

gokcen350

Ozan ve Yeşim'in kızları olan Zeyno 5,5 yaşında, akıllı, sevimli ve hareketli bir çocuktur. Her çocuk gibi meraklıdır. Ama bir o kadar da düşüncelidir. Kıpır kıpır, hayat dolu, arkadaş canlısı Zeyno 4,5 yaşındayken hastalanmış ve lösemi teşhisi konmuştur. Hastalığının ağırlığına rağmen annesini üzmemek için bunu belli etmemeye çalışsa da hastanede yaşamak, arkadaşlarından, çok sevdiği oyunlarından ve oyuncaklarından uzak kalmak Zeyno'yu çok üzmektedir. Babası Ozan'ı hastanede gördüğü an müthiş bir baba-kız aşkı başlar…

GÖKÇEN BİLGE ÇİFTÇİ KİMDİR?

Babamın Günahları dizisi Zeyno karakterinin sahibi Gökçen Bilge Çiftçi ilkokul'da eğitimini sürdürmektedir. 2010 yılında İstanbul'da doğan çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi daha önce Altınsoylar, Anne ve İçimdeki Fırtına isimli dizilerde boy göstermiştir. Yaşantısını İstanbul'da sürdüren Gökçen Bilge Çiftçi sık sık dizilerde çocuk oyuncu olarak yer almakta ve gelecek vaat eden isimler arasında gösterilmektedir. Öznur Kula Menajerlik'e kayıtlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

babamin5

Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi'nin de rol aldığı ‘Babamın Günahları' dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor.  Bir deponun patlatıldığı çekimlerde Babamın Günahları ekibi büyük bir başarıya imza attı. Aksiyon yüklü bu görkemli sahnenin gerçekçiliği için hiçbir görsel efekte yer verilmedi. Kadir Doğulu'nun dublör kullanmadığı çekimlerde başarılı oyuncu etkileyici performansıyla nefesleri kesti.

babamin6

Duygu yüklü hikayesi ve ekran başındakilere ters köşe yaşatacak kurgusuyla Star TV'nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan ‘Babamın Günahları', kızı için yaşamı kovalayan bir babanın hikayesini anlatıyor. Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları', duygu dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek. 

Son güncelleme: 21:22 - 10.01.2018