Sözcü Plus Giriş

Yeni dizi ‘Nerdesin Birader’ başlıyor… Nerdesin Birader oyuncuları kimdir? İşte konusu ve oyuncu kadrosu! Kim kimdir analizi

Yeni başlayacak dizi Nerdesin Birader oyuncuları kimdir ve konusu ne merak ediliyor. Televizyon ekranları bu akşam yeni bir diziyle tanışıyor. Nerdesin Birader. Son olarak Kertenkele dizisiyle ekranda olan Timur Acar'ın yeni projesi Nerdesin Birader bu akşam saat 20:00'de Fox Tv ekranlarında olacak. Peki Nerdesin Birader'in konusu ve oyuncu kadrosunda kimler var? Dizide kim kimdir? İşte diziye dair ayrıntılı karakter analizleri, oyuncuları kimdir sorusunun yanıtı ve merak edilen her şey...

null
Güncellenme: 18:13, 08/11/2017
Yeni dizi ‘Nerdesin Birader’ başlıyor… Nerdesin Birader oyuncuları kimdir? İşte konusu ve oyuncu kadrosu! Kim kimdir analizi

Heyecanla beklenen Nerdesin Birader başlıyor. Peki Nerdesin Birader oyuncuları kimdir?Başrollerinde Timur Acar, Gonca Sarıyıldız, Ruhi Sarı ve Hakan Bilgin’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Timur Acar'ın iki role birden hayat vereceği dizide kim kimdir? İşte dizinin konusu ve detaylı analizi…

Yapımcılığını Filmevi Yapım Erol Demir ve Dilek Yorulmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ulaş Cihan Şimşek'in oturduğu, senaryosunu Sahne 77'nin yazdığı ‘Nerdesin Birader bu akşam Fox Tv’de başlıyor.

nerdesinbirader1

Dizi komedi türünde olacak.

Dizide Hollywood da tutunamayıp şansını Bollywood’da denemeye çalışan başarısız bir aktörün bir dizi talihsizlik sonucu komiser olan ikizinin yerine geçmesini konusu işlenecek. İkizleri Timur Acar canlandıracak. İşte Nerdesin Birader oyuncuları arasında yer alan diğer isimler…

nerdesinbirader2

2014 Best Model finalistlerinden olan genç oyuncu Deniz Can Aktaş, “Nerdesin Birader”de genç, zeki ve girişken “Ali” karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. “Nerdesin Birader”de Timur Acar'a; Deniz Can Aktaş'ın yanı sıra, Gonca Sarıyıldız, Hakan Bilgin, Ruhi Sarı, Defne Yalnız, Seren Deniz Yalçın, Kemal Uçar, çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi ve Altan Erkekli gibi başarılı isimler eşlik edecek.

nerdesinbirader3

OYUNCU KADROSU VE KÜNYE

Künye

YAPIM: FİLMEVİ
YAPIMCI: EROL DEMİR – DİLEK YORULMAZ
YÖNETMEN: ULAŞ CİHAN ŞİMŞEK
SENARYO: SAHNE 77
TÜR: KOMEDİ

Timur Acar – Yiğit Çakmak

timur-acaric

İstanbul Organize Şube'de komiserdir. İkiz kardeşlerin sert, ciddi ve duyguları alınmış olanıdır. İletişim kurmayı sevmez, açıklama yapmaktan hoşlanmaz, gereksiz nezaketle vakit kaybetmez. Bildiğini okumaya, burnunun dikine gitmeye, kendi işini kendi halletmeye bayılır.

Nerdesin Birader oyuncu kadrosunda kimler var Nerdesin Birader karakterleri

Timur Acar- Yunus Çakmak

timur-acaric1

Bollywood'da oyuncu. İkiz kardeşinin aksine şakacı, konuşkan, iletişime açık, pozitif ruhlu biridir. Fakat bir tarafıyla da çocuksu, duygusal ve kırılgandır. Anlık yaşar, hesap yapmaz, kin tutmaz, duygularını hemen açığa vurur. Bununla beraber hayalci, romantik ve gel geç ruhludur. Bazen en ufak, en alakasız bir gelişme bile onu motive etmeye yeterken bazen de en kolay, en aşılası bir engel karşısında hemen yelkenleri suya indirir, koyu bir umutsuzluğa kapılır.

Gonca Sarıyıldız- Aslı Korkmaz

gonca-sariyildizic

Organize Şube'de komiserdir. Hisli, duyarlı ve anlayışlı biridir. Topluma, insanlara ve kurallara karşı aşırı hassastır. Zaten bu yüzden Yiğit'le hiç anlaşamaz, sürekli çatışırlar. Ama Yunus'la iyi anlaşırlar, hatta bu durum onları imkansız bir aşka kadar götürecektir.

Hakan Bilgin – Memet Elverdi

hakan-bilginic

Organize Şube'de komiser yardımcısıdır. Tam bir aile babasıdır. Her ay hesap kitap yapmaktan, ayın sonunu getirmekten başka derdi yoktur. Tipik bir Anadolu insanıdır. Sıcaktır, samimidir, babacandır. Zaten ekibin de denge insanıdır. Küsleri barıştırır, anlaşmazlıkları çözer. Üç günlük dünya der, yer yer Anadolu insanına has o bilgeliği de sergiler

Ruhi Sarı – Kudret

ruhi-sariic

Hikâyemizin gizemli adamıdır. Uzun bir müddet de öyle kalacaktır. Yiğit'in ölümünden sonra ortaya çıkar ve Yunus'a Yiğit'le beraber çalıştığını, bütün bu yer değiştirme hikâyesini bilen tek kişi olduğunu, Kara El'i çökertmelerine yardım etmek için sahte polis olarak göreve devam etmesi gerektiğini söyler. Yunus kabul etmek istemeyince de onu ‘kardeşini öldürüp onun yerine geçtiği' iftirasını atmakla tehdit eder. İyi biri mi, kötü biri mi? Gerçekten Yiğit'le mi çalışıyordu, yoksa başka bir amacı mı var? Bu soruları Yunus gibi biz de bilmeyiz. Kudret her seferinde Yunus'un bilmesi gerektiği kadarını söyler, gerisini söylemez.

Deniz Can Aktaş – Ali

deniz-can-aktasic

Seren Deniz YalçınSinem Arıcı

seren-deniz-yalcinic

Adnan müdürün modacı kızı, Yiğit'in onu deliler gibi seven ve kıskanan nişanlısıdır. Hırslı, arzulu ve ne istediğini bilen biridir. Yiğit'i gördüğü ilk andan itibaren onu kafaya koymuş ve sonunda istediğini almıştır.

Kemal Uçar Cüneyt

kemal-ucaric

Fit, yakışıklı, otuzuna yeni girmiş bir istihbarat polisidir. Aslı'ya aşıktır. Cüneyt yetenekli, başarılı bir polistir. Hırslı bir adamdır.

Emre Erçil Kıbrıslı

emre-ercilic

Kara El'in sağ kolu, sahada en güvendiği adamıdır. Az konuşur, öz konuşur. Hatta mümkünse hiç konuşmadan direkt yapar. Hafif bir aksanı vardır. Sert, atletik ve acımasızdır. Yiğit için kaliteli ve onu daima zinde tutan bir düşmanken Yunus için köşe bucak kaçtığı bir tehlike, bir ölüm makinesidir. Organize Şube'nin uğraştığı her türlü pisliğin, dalaverenin içinde Kara El, dolayısıyla da Kıbrıslı vardır. Boynundaki yılan dövmesi ise bir dönem Hindistan'da Kara El için Hint mafyasına çalıştığı günlerden kalmadır. Onun dışında hakkında bildiğimiz pek bir şey yoktur. Bir sevgilisi var mıdır mesela, bir ailesi, bir çocuğu? Belki de Kayser Soze gibi hepsini öldürmüştür, kim bilir?

Ülkü Hilal Çiftçi Duygu

ulku-hilal-ciftciic

Yiğit'in hiç tanıyamadığı kızı. Sekiz dokuz yaşlarında bıcır bıcır bir kızdır. Aşırı zeki, etrafının farkında, büyümüş de küçülmüş diyebileceğimiz türden bir afacandır. Babasına herkesten farklı ve herkesten dikkatli baktığından olsa gerek Yunus'un Yiğit olmadığını ilk fark eden kişidir.

Defne Yalnız Zahide

defne-yalnizic

Duygu'nun hasta, yorgun, evden pek çıkamayan ananesidir. Özünde iyi biridir ama kırgındır Yiğit'e. Hatta kızgındır. Onu sahipsiz bıraktığı için tepkilidir.

İŞTE İLK BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:17:43,