Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni dizi Yasak Elma’dan ilk fragman geldi! İşte Yasak Elma dizisi konusu ve oyuncuları…
Yeni dizi Yasak Elma’dan ilk fragman geldi! İşte Yasak Elma dizisi konusu ve oyuncuları…
FOX TV ekranlarından yakında yayınlanmaya başlayacak Yasak Elma dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Yasak Elma birbirine çok düşkün fakat hayalleri birbirlerinden farklı iki kardeşin hikayesini konu alacak. Peki Yasak Elma dizisi oyuncuları kimdir? İşte konusu ve ilk fragman...
Magazin 8 Mart 2018 - 11:51

Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği, Yasak Elma’nın yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Senaryosunu ise Melis Civelek'in kaleme alıyor. Yasak Elma’da Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci başarılı oyuncular yer alıyor. Yasak Elma dizisinin heyecanla beklenen ilk fragmanı da yayınlandı. Yeni dizi hakkında tüm merak edilenler haberimizde.

YASAK ELMA KONUSU

Çekimleri İstanbul'da devam eden dizide; Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler.
yasak-elma2

Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
yasak-elma-1

Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

İŞTE İLK FRAGMAN VE OYUNCULARI


Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek'in kaleme aldığı ‘'Yasak Elma'' dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. “Yasak Elma” ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan dizide Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci'ye; Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Son güncelleme: 10:36 - 14.03.2018