Yeni dizi Yuvamdaki Düşman başlıyor! İşte dizinin konusu ve oyuncuları…

Ekranlara merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Yuvamdaki Düşman başlıyor! Yuvamdaki Düşman'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin konusu ne? Dizi hangi kanalda yayınlanacak? İşte Yuvamdaki Düşman Dizisi'ne dair merak edilen ayrıntılar...

Yeni dizi Yuvamdaki Düşman başlıyor! İşte dizinin konusu ve oyuncuları…

Yein bir dizi daha yayınlanacağı günü bekliyor. Başrollerinde yeni dönemin ünlü oyuncularını barındıran Yuvamdaki Düşman ne zaman başlıyor? Dizinin başrollerinde kimler var? Dizi hangi kanalda yayınlanacak? İşte tüm bu soruların yanıtı ve Yuvamdaki Düşman Dizine dair ilginizi çekecek her şey…

yuvamdakidusmann

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN KONUSU

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yuvamdaki Düşman'ın yayınlanan ilk tanıtımında dizinin entrika dolu hikayesi merak uyandırıyor. Murat (Pamir Pekin) ve Yasemin'in (Aslı Tandoğan) bebeklerinin doğumuyla taçlanan mutlu yuvası Ceren'in (Ece Çeşmioğlu) eve gelişiyle değişiyor. Yasemin ailesine olan inancını “Eşiniz yanınızdaysa, bebeğiniz kucağınızdaysa herkes sizi sevmese de olur. Yıkılmaz bir kale gibiydi benim için yuvam, temeli aşkla örülmüş!” sözleriyle açıklarken, gelecek kötü günler dizinin heyecan dolu hikayesinden ipuçları veriyor. “Bu kaçıncı başlangıç unuttum. Bu kaçıncı hayat yaşadığım başkalarına ait. Burası son durak!” sözleriyle dikkat çeken ve hayallerini gerçekleştirmek için eve giren Ceren'in bu uğurda neler yapacağı merakla bekleniyor.

aslitandogan

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN OYUNCU KADROSU

‘Yuvamdaki Düşman'ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç yer alıyor. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

KÜNYE
Yapım
Düş Gezginleri

Yönetmen
Müge Uğurlar

Senaryo
Rüya İşçileri

pamirpekin

YUVAMDAKİ DÜŞMAN ‘SETBAŞI’ YAPTI

Show TV'de ekrana gelecek, yapımcılığını ‘Düş Gezginleri'nin yaptığı, yönetmenliğini Müge Uğurlar'ın üstlendiği, senaryosunu ise Rüya İşçileri'nin kaleme aldığı ‘Yuvamdaki Düşman’ın çekimleri başladı.
Heyecan ve entrika dolu hikayesiyle dikkat çeken ‘Yuvamdaki Düşman'ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul Kemerburgaz’da start verildi. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

ececesmioglu

YUVAMDAKİ DÜŞMAN'IN SÜRPRİZ İSİMLERİ!

Açıklanan ilk kadroda yer almayan sevilen oyuncular Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk de ilk gün sete çıkarak sürpriz yaptı. Yuvamdaki Düşman'da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. ‘Yuvamdaki Düşman’ yakında Show TV'de seyirciyle buluşacak.

İŞTE İLK BÖLÜM FRAGMANI

 


YUVAMDAKİ DÜŞMAN YAKINDA SHOW TV’DE

Merakla beklenen “Yuvamdaki Düşman” yakında Show TV'de!

Düş Gezginleri'nin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri'nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar'ın oturduğu Yuvamdaki Düşman'ın oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan ve Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi güçlü isimler yer alıyor.