Yeni Gelin 24. bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni Gelin dizisi 23. son bölüm izle… İşler karışıyor!

Yeni Gelin dizisinde gelişmeler bilmek bilmiyor, Yeni Gelin'in son bölümünün yayınlanmasının ardından gelecek bölümde neler olacak sorusunu soran diziseverler ise Yeni Bölüm 24. bölüm fragmanı hakkında aramalar yapıyor. İşte Yeni Gelin dizisinin son bölümüne ve gelecek bölümüne dair detaylar...

Yeni Gelin 24. bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni Gelin dizisi 23. son bölüm izle… İşler karışıyor!

Yeni Gelin’in son bölümünde neler oldu ve yeni bölüm fragmanı çıktı mı sorusunun cevabı haberimizde. Yeni Gelin’de Baran ve Şirin'in, Bella'ya yakalandığı, ağalık yarışının hızlandığı tanıtımda Asude'nin dost kalmak istediği Kalender Ağa yıkılıyor…

YENİ GELİN 24. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Yeni Gelin dizisinin 24. bölüm fargmanı henüz yayınlanmadı aşağıdaki linkten Yeni Gelin dizisnin yeni bölümüne ve fragmanına yayınlandığı andan itibaren ulaşabilirsiniz.

YENİ GELİN 24. BÖLÜM FRAGMANI

YENİ GELİN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Üç kader yoldaşı kuma, Kalender Ağa ile Asude'yi ayırmaya çalışırken onları birbirine daha da yakınlaştırmıştır. Kurdukları oyun ters tepmiş, Kalender Ağa, nihayet Asude ile baş başa vakit geçirme şansı bulmuştur. Ne tesadüftür ki o gün, nerdeyse tüm konak halkı sevdikleriyle baş başa vakit geçirmeyi planlamıştır. Kalender tüm imkanlarını seferber edip, aşık olduğu kadına unutamayacağı bir gün geçirtmiş, günü romantik bir akşam yemeğiyle sonlandıracakken konaktaki diğer çiftlerin tüm planlarını bozar. Ama bunun farkında değildir. Tamamen Asude'ye ve ondan duyacağı cevaba kilitlenmiştir. Fakat Asude'nin sözleri Kalender'i bambaşka bir eşiğe taşır.

Kalender, her şeyinden bir kalemde vazgeçmeye hazırdır. Bu yüzden konak halkını toplar, bu zamana kadar verebileceği en radikal kararı ailesine açıklar. Ailenin de bir seçim yapması gerekmektedir. Fakat bu seçim, konakta bir Fetret Devri'ne de, bir iç çatışmaya da sebep olabilecek niteliktedir. Herkes bu seçimin sonucunu beklerken Korkut Dede'nin aile divanında açıkladığı gerçek; tüm dengeleri alt üst eder. Artık verilecek kararların ve yapılacak seçimlerin hiçbir anlamı yoktur. Bozok Konağı, büyük bir skandalla ve çok büyük bir meseleyle meşgul olacaktır. Bozoklar bu zamana kadar yaşamış oldukları şokun, en büyüğüyle karşı karşıyadır.

 

Show TV'nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar, Renan Bilek ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.