Sözcü Plus Giriş

Yeni Havuç görücüye çıktı sosyal medya yıkıldı

Çocuklar Duymasın'da yeni Havuç'u oynayacak Baran Erdoğan'ın fotoğrafının sosyal medyaya düşmesinin ardından yorumlar bir çığ gibi gelmeye başladı.

Güncellenme: 14:34, 23/02/2018
Yeni Havuç görücüye çıktı sosyal medya yıkıldı

Havuç karakterinin geri döneceğini geride bıraktığımız haftalarda duyuran yapımcı Birol Güven, karakteri canlandıracak kişinin de kim olduğunu sonunda açıkladı. Güven’in fotoğraf paylaşmasıyla birlikte esprili yorumlar birbiri ardında gelmeye başladı. Yeni Havuç’un ilk görüntüsünü paylaşan Birol Güven, oyuncunun kim olduğunu da açıkladı. Havuç’u canlandıracak kişinin Baran Erdoğan olduğunun açıklanmasıyla birlikte “Havuç bulamayınca turpu boyamışlar” gibi yorumlar yapılmaya başlandı.

BARAN ERDOĞAN KİMDİR?

Baran Erdoğan, 1986 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Actor Studio Mezunu olan Erdoğan, 2010 yılında yaylınlanan Yahşi Cazibe dizide oynadı. Daha sonra ‘Kanıt’ dizisinin 2011 yılında yayınlanan 2. sezonunda rol aldı. Aynı yıl Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın gibi isimlerin başrolünü oynadığı Alemin Kralı adlı dizide oynadı. 2014 yılında yayınlanan Hayat Yolunda adlı dizide rol aldı. 2014 yılında vizyona giren Piyasadan Büyük Alacağımız Var adlı filmde Kadir karakterine hayat verdi. Başrolde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı Kocan Kadar Konuş: Diriliş adlı filmde ise ‘Tolga’ karakterini canlandırdı.

İŞTE SOSYAL MEDYADA DÖNEN O YORUMLARDAN BAZILARI…

havuc-1havuc-2havuc-3havuc-4havuc-5

havuc-6
havuc-7

havuc-8havuc-9havuc-10havuc-11havuc-13havuc-14