Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni Survivor Emre Durak kimdir? Survivor 2018 Emre ne iş yapıyor?
Yeni Survivor Emre Durak kimdir? Survivor 2018 Emre ne iş yapıyor?
Survivor 2018'e yeni katılan isimlerden olan Survivor Emre Durak kimdir? Survivor Emre kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Hangi okuldan mezun oldu? İşte yeni yarışmacı Emre Durak'la ilgili merak edilenler...
Magazin 24 Şubat 2018 - 12:43

Survivor’da Hakan ve Gamze’nin yarışmadan ayrılmasından sonra yerine gelen isimlerden olan Emre Durak kimdir? Survivor Emre ne iş yapıyor? İşte Survivor Gönüllüler Takımı’na yeni katılan yarışmacı hakkında bilinmeyenler

SURVIVOR EMRE DURAK KİMDİR?

Güncel yaşantısında animatör olarak çalışan Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm'i mezunu. Meslek olarak dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor.

emre-durak__4_3_1519464856

DUBLÖRLÜK YAPIYOR!

Adanalı, olan Emre Eskişehir'de yaşıyor. Emre'nin ilk sözleri “Elimden geleni ardıma koymam, ben sınırlara karşı doğdum. Tecrübeye ayrıca zorluğa doymam” oldu.

YOUTUBE KANALI VAR

Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının ‘Çılgın Goril’ isimli Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor. Aksiyon sahneleri çeken Emre Durak tam bir Survivor gibi yaşıyor.