Yeni yıla yurtdışında girecekler

Yeni yılı yurtdışında karşılamak isteyen magazin dünyasının ünlü isimleri, önceki akşam Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde görüntülendi. 

Yeni yıla yurtdışında girecekler

Gizemli tatil

Halit Ergenç- Bergüzar Korel çifti de yılbaşını yurtdışında geçiren isimler arasındaydı. Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen çift, “Kısa bir tatil yapmayı planlıyoruz ama nereye gideceğimiz konusunda bilgi vermeyeceğiz” dedi.

Anlamsız kaçış

Sunucu Fatmagül Fakı ve sevgilisi Kerem Lafçı, havalimanında objektifimize yansıdı. Sevgililer check-in işlemlerini yaptırırken birlikte görüntü vermemek için ayrı ayrı işlem yaptırdı.

fatmagul-fakii3

Tayland tatili

Şarkıcı Mabel Matiz de yeni yıla yurtdışında girecek. Ünlü yorumcu Tayland'a gittiğini ve 3 günlük tatilde iyice dinleneceğini söyledi.

mabel-matiz-2

Allah'tan erkek arkadaşımla gelmedim

Yılbaşını Kıbrıs'ta çalışarak geçirecek olan Mehmet Ali Erbil, havalimanında gazetecileri görünce “Allah'tan erkek arkadaşımla gelmemişim, yoksa size yakalanacakmışız” diyerek kahkaha attı.

mehmet-ali-erbil-5

Amerika'ya gitti

İşadamı Adnan Şen, yılbaşını geçirmek için Amerika'ya uçtu. Şen, “Tatile değil evime gidiyorum. Herkese mutlu sağlıklı yıllar dilerim” diye konuştu.

adnan-sen-8

2018'e evde gireceğim

Geçtiğimiz aylarda bağışıklık sistemi çöküp aşırı kilo kaybettiği için hastanelik olan İrem Derici, yılbaşında sahneye çıkmayacağını açıkladı. “Daha yeni ölümden döndüm. Bırakın yılbaşını belki şarkı bile söyleyemeyecektim. Bu nedenle yeni yıla evde ailemle gireceğim. Tombala bile aldım” diye konuştu.

irem-derici-bazi-asklar-yarim-kalmali-fotograf-2