Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yenikapı’ya hangi ünlüler gitti?
Yenikapı’ya hangi ünlüler gitti?
Yenikapı'da yapılan Demokrasi ve Şehitler Mitingi için ünlüler bir araya geldi
Magazin 7 Ağustos 2016 - 18:40

Demokrasi ve Şehitler Mitingi milyonları Yenikapı’da buluşturdu. Ünlülerin de katıldığı miting alanı bayraklarla dolarken kalabalığın gittikçe arttığı görülüyor.

İLGİLİ HABERYenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne ünlüler akın ettiYenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne ünlüler akın etti

Birlik ve beraberlik mesajı vermek için Yenikapı’ya giden ünlü isimler, sosyal medyada miting paylaşımı yapmaya devam ediyor. Milyonların buluştuğu alanda; Bengü, Gülşen, İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Yavuz Bingöl, Acun, Ilıcalı, Metin Şentürk, Nihat Doğan, Zerrin Özer, Hakan Altun, Müşerref Akay, Hakan Peker, Muazzez Abacı, Hülya Koçyiğit, Yonca Evcimik gibi pek çok isim katıldı.

İŞTE YENİKAPI MİTİNGİNE KATILAN ÜNLÜLER

halit-ergenc

HALİT ERGENÇ: BİZ DE MEYDANLARDAYIZ

Geçtiğimiz yerden bugüne gelmenin çok büyük bir umut olduğunu belirten Ünlü oyuncu Halit Ergenç, “Gerçekten çok tehlikeli bir yerden geçtik. Bütün ülkenin bütün üst kimliklerini bırakarak, bütün ayrımları bırakarak bir arada olması Türkiye'miz için umut verici. Ülkenin tüm meydanlarında insanlar toplanıyor. Biz de meydanlardayız. Umuyorum bugünden sonra daha aydınlık bir Türkiye'yi getirecektir bize” diye konuştu.

kenan-dogulu

KENAN DOĞULU: BURADA OLMAK ÇOK GÜZEL

Açıklamalarda bulunan ünlü sanatçı Kenan Doğulu, “Ülkemiz için birlik beraberliğimizin kanıtlamanın, bir aile olduğumuzu hatırlamanın vakti çoktan geçmişti bile. Milat kabul edilip yepyeni açılan bu kapıdan bir biriyle anlaşan, tek yürek olabilen, tek nefes olan bir ülke olma adına çok önemli bir adım. Burada olmak çok güzel. Coşkuluyuz” dedi.

 

YILMAZ ERDOĞAN: DEMOKRASİ BUDUR

Burada açıklamalarda bulunan ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan, “Söz değil, buradaki resim her şeyi anlatıyor. Biz seçeriz. Başka kimsede buna karışamaz. Ne içeriden ne dışarıdan. Demokrasi budur. Hakimiyet halka aittir. Yepyeni bir tarihi dönem açılıyor onun coşkusu içindeyim” dedi

MUSTAFA YILDIZDOĞAN: 15’LA YENİDEN BAŞLADI

“Milli mücadele ruhu 15 Temmuz'la yeniden başladı. Herkesin ölürüm Türkiye'm demesi beni onurlandırdı duygulandırdı“ dedi.

burcu-esmersoy-1hakan-peker

 

hulya-kocyigitozcan-denizkivanckenanmurat-bozyonca-evcimikhakan-hatipoglu
Son güncelleme: 20:01 - 07.08.2016