Yenilmezler Ultron Çağı oyuncuları kimler? Yenilmezler Ultron Çağı konusu ne?

İlk filmden elde edilen başarının ardından Avengers bu kez Ultron karşsıında dünyayı kurtarmak için mücadele ediyor. Bu akşam televizyonda izleyicilerle buluşacak olan film soluksuz izlenecek. Peki Yenilmezler Ultron Çağı konusu ne? Yenilmezler Ultron Çağı oyuncuları kimler?

Yenilmezler Ultron Çağı oyuncuları kimler? Yenilmezler Ultron Çağı konusu ne?

Avengers ekibinin ikinci macerasının anlatıldığı Yenilmezler Ultron Çağı filminde Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Peki Yenilmezler: Ultron Çağı konusu ne?

YENİLMEZLER ULTRON ÇAĞI KONUSU

İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor. Iron Man, barışın sağlanması için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak ister fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bunun üzerine Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye yeniden bir araya gelir. Ultron adıyla bilinen James Spader ise bütün acımasızlığıyla ilerlemekte ve insanoğlunun soyunu tüketmek için korkunç planlar peşindedir. Yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında, yeni gizemli karakterler ve gizli ittifaklarla gerilimin dozu iyice artar.

YENİLMEZLER ULTRON ÇAĞI OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, merakla beklenen filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi oyuncular yer alıyor.