Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşilçam’ın Şişko Nuri’si Sıtkı Sezgin hastaneye kaldırıldı!
69 yaşındaki oyuncu Yeşilçam'ın Şişko Nuri'si Sıtkı Sezgin hastaneye kaldırıldı! Haberi, ünlülerin sağlık haberlerini paylaşan şarkıcı Onur Akay duyurdu.
Magazin 31 Temmuz 2018 - 10:52

Uzun süredir tedavi gördüğü öğrenilen Sıtkı Sezgin hastaneye kaldırıldı. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Yeşilçam'ın ‘Şişko Nuri' lakaplı oyuncusu Sıtkı Sezgin'in hastaneye kaldırıldığını duyurdu. İşte ayrıntılar…

sitki-sezgin-iha

sitki-sezgin-iha

‘ZEKİ ALASYA DA YOK KİMSE BENİ ARAMIYOR’

Oyuncunun hastanede çekilmiş son fotoğraflarını da paylaşan Onur Akay, “10 senedir Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde yaşayan, Yeşilçam'ın emektar oyuncularından Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nin acil servisine kaldırıldı.

sitki-sezgin

sitki-sezgin-ınstagram

Uzun süredir rahatsızlığı nedeni ile hastanede yatarak tedavi gören ve sağlığına kavuşamayan Şişko Nuri'ye, zor günlerinde hep rahmetli Zeki Alasya destek olurdu. Şişko Nuri şimdilerde ise, “Zeki Alasya da yok, Yeşilçam'dan hiç kimse beni aramıyor” diye vefasızlıktan şikâyet ediyor ve dualarınızı bekliyor” dedi.

 

Son güncelleme: 11:43 - 31.07.2018