Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşilçam’ın yıldızı Coşkun Göğen’den üç film birden
Yeşilçam’ın yıldızı Coşkun Göğen’den üç film birden
Antalya'da yaşayan usta oyuncu Coşkun Göğen (75), üç film projesi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Aydemir Akbaş ile bir komedi filminde oynamaya hazırlandığını söyleyen Göğen, iki film için de anlaştığını aktardı.
Magazin 13 Ekim 2020 - 13:26

Antalya’da bir plajda eğlence müdürü olarak görev yapan Coşkun Göğen, 3 film projesi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Usta oyuncu, Aydemir Akbaş’ın da rol aldığı komedi filminin hazırlıklarına başladı. Pandemi nedeniyle çekimleri bir süreliğine ertelenen sinema filmi, Antalya ve Alanya’da çekilecek.

Komedi filminin yanı sıra iki film için de görüşme yaptığını söyleyen Coşkun Göğen, “Çalışmayı çok seviyorum. Sinema benim ruhumu yenileyen bir sektör. Ardı ardına gelen projeleri değerlendirmemek olmazdı. Şimdi alt oyuncu kadrolarının toparlanmasını bekliyoruz. Ardından setler kurulacak ve çekimler başlayacak” diye konuştu.

HER GÜN SAÇ SAKAL TIRAŞ OLUYOR

İşi gereği gündelik bakımına da özen gösterdiğini sözlerine ekleyen Göğen, “Hayatımda üç şeyi değiştirmiyorum. Birincisi sinema, ikincisi et aldığım kasabı, üçüncüsü tıraş olduğum berberi. Her daim bakımlı olmam gerekiyor. Devlet memuru gibi evden çıktığımda saçım ve sakalım temiz olmalı. En başta kendime saygı duyuyorum” dedi. (DHA)

Son güncelleme: 14:52 - 13.10.2020