Yeşim Ceren Bozoğlu paylaştı, yorumlar birbiri ardına geldi

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu verdiği kilolardan sonra büründüğü yeni görüntüsüyle, gençleştiği yönünde yorumlar aldı.

Yeşim Ceren Bozoğlu paylaştı, yorumlar birbiri ardına geldi

Son olarak ‘O Hayat Benim’ dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Rol aldığı diziler ve filmler için alıp verdiği kilolarla kendisinden söz ettiren Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu. Ancak kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti.

Yeşim-Ceren-Bozoğlu-biyografisi

YENİ GÖRÜNTÜSÜYLE BOL BOL PAYLAŞIM YAPIYOR

Yeşim Ceren Bozoğlu onlarca kiloyu verdikten sonra yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Farklı açılardan çektiği selfieleriyle sürprizler yapan 43 yaşındaki oyuncu son paylaşımı ardından “18 yaşında görünüyorsun” şeklinde yorumlar aldı. Büyük beğeni kazanan fotoğrafını yorumsuz bir şekilde paylaşan Bozoğlu yeni görüntüsünün tadını çıkardı.

yesim-ceren-ic Yeşim Ceren Bozoğlu'nun anahtar deliği dövmesi İlginizi Çekebilir Yeşim Ceren Bozoğlu'nun anahtar deliği dövmesi