Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan radikal karar: Kendimi tasavvufa adadım
Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan radikal karar: Kendimi tasavvufa adadım
kilo alıp vermesiyle sık sık gündeme gelen deneyimli oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, aşk sorularına "Kendimi tasavvufa verdim" diyerek cevap verdi.
Magazin 27 Aralık 2017 - 09:58

FOX TV’deki ‘Kalbimdeki Deniz‘in Fikriye’si Yeşim Ceren Bozoğlu, 100 kilograma çıkınca Ağustos 2016’da mide küçültme ameliyatı olmuştu. Yeşim Ceren Bozoğlu, 16 ayda 50 kilo verip tanınmaz hale geldi. Öte yandan Bozoğlu, radikal bir karar alıp kendini dine adadı.

ELİNDEKİ POŞETTE KUR’AN-I KERİM VARDI

Oyuncu önceki gün Akmerkez’deydi. Sanatçı, “Aşkı buldunuz mu?” sorusunu soran muhabirlere elindeki poşette Kuran-ı Kerim olduğunu söyleyerek “Gerçek aşkı bununla buldum. İnsani aşk bir yere kadar” yanıtını verdi.

“ARTIK TASAVVUFLA İLGİLENİYORUM”

Gardırobunu baştan aşağı yenileyen eski kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtan Yeşim Ceren Bozoğlu, “Hayatta çok hüsrana uğradım, tokat yedim. Artık tasavvufla ilgilenmeye başladım, ruhsal detoksa girdim. Fırtınadan sağ çıktım. İnsanı kılık kıyafete para yatırmak değil, fakirlere, hastalara yardım eli uzatmak mutlu ediyor” diye konuştu.

 

 

Son güncelleme: 17:42 - 27.12.2017