Sözcü Plus Giriş

Yeşim Salkım, Ebru Gündeş’in ayrılık iddialarına açıklık getirdi

Kısa bir süre önce Ebru Gündeş hakkında bir iddia ortaya atılmış ve şarkıcının Kanlıca'daki yalısından ayrıldığı haberleri yapılmıştı.

null
Güncellenme: 10:47, 27/11/2017
Yeşim Salkım, Ebru Gündeş’in ayrılık iddialarına açıklık getirdi

Reza Zarrab’ın Amerika’daki davasının başlamasına sayılı günler kala şarkıcı Ebru Gündeş hakkında bir iddia ortaya atılmış ve Gündeş’in Kanlıca’da, kızıyla oturduğu yalından taşındığı yönünde haberler ortaya atılmıştı. Ebru Gündeş’in eşi Reza’dan ayrılacağı şeklinde yorumlanan bu gelişmenin ardından şarkıcının sahne aldığı mekanda yüzük takmadan sahnede görüntülenmesinin ardından ikilinin ayrılık kararı aldığı yönünde haberler daha yüksek sesle dillendirilmeye başlandı.

YEŞİM SALKIM’DAN EBRU GÜNDEŞ AÇIKLAMASI

Ardı ardına yaşanan bu gelişmelerin ardından Laf Bende Kalmasın adlı magazin programında masaya yatırılan konuya Yeşim Salkım’dan net bir açıklama geldi. Sözlerine “Ebru Gündeş benim kızkardeşim gibidir, Cumartesi günü onunla birlikteydik ve konuşma fırsatım oldu” şeklinde başlayan Salkım bahsi geçen haberleri net bir şekilde yalanladı. “Kadınlar farklı yüzükler takarlar ve zaten Ebru sahnede aksesuar olarak da farklı yüzükler kullanan bir isim yani yüzüğünü çıkardı gibi bir durum yok, ayrıca Ebru Kanlıca’daki yalıdan da taşınmadı. Sadece hafta sonu için farklı bir yere geçti ve yalıya dönecek. Ebru böyle bir dönemde çocuğunun babası olan adamı bırakıp gidecek bir kadın değil” şeklinde bir açıklamaya imza attı.

İlginizi ÇekebilirSerdar Ortaç açıkladı: Ebru Gündeş erkek olduğumu görünce...Serdar Ortaç açıkladı: Ebru Gündeş erkek olduğumu görünce...

 

İlginizi ÇekebilirEbru Gündeş 15 bin Swarovski taşla sahnedeEbru Gündeş 15 bin Swarovski taşla sahnede
Yayınlanma Tarihi:10:44,