Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım eski kocasının düğününe gidebileceğini açıkladı
Yeşim Salkım eski kocasının düğününe gidebileceğini açıkladı
Şarkıcı Yeşim Salkım Bebek Haply Ever 'da 48. Yaş gününü ailesi ve dostlarıyla birlikte kutladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Nisan 2016 - 10:35

Geçtiğimiz akşam 48 yaşına giren ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, şarkıcı arkadaşı Burak Kut eşi Cansen Yeni ve Tuğba Özerk’in de katıldığı bir sürpriz yaş günü partisi düzenlendi.

Foto: Emre Çevik - Burak Kut - Cansen

Geceye ilk olarak Tuğba Özerk katılırken girişte gazeteciler ile kısa bir röportaj yaptı ” Yeşim’in benim için değeri çok fazla biz yılların eskitemediği birer dostuz, kendisine sizin de aracılığınız ile uzun ömürler diliyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik - Tuğba Özerk 

EVLENİRSE KOCAMIN DÜĞÜNÜNE GİDERİM

Yeşim Salkım ise doğum günü partisini gazetecileri görünce hemen anladı ve girişte basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Salkım’a yeni yaşını soruldu ”Arkadaşlar hepinizi çok seviyorum. Buralara kadar geldiniz çok teşekkür ederim . Nisan ayı benim için çok yoğundu özellikle evliyken evlilik yıl dönümü benim doğum günüm ve Alara'nın doğum günü bir araya gelmişti Hakan çıldırmıştı artık” dedi. Eski eşi Hakan Eratik’in doğum günü için kendisini aradığını söyleyen Salkım sözlerine şöyle devam etti ” Hediyeden yırttı ama beni aradı sağ olsun bizim dostluğumuz bakidir, o kadar iyi ki aramız evlenirse düğününe bile giderim” dedi.