Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım: ‘Gidin kendi b.kunuzla kavga edin’
Yeşim Salkım: ‘Gidin kendi b.kunuzla kavga edin’
Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından Seda Sayan'ın programına konuk olacağını açıkladı, ortalık karıştı.
Magazin 28 Şubat 2018 - 08:58

Seda Sayan’la yaşadığı polemiği geride bıraktığımız günlerde bitiren ve dostluk söylemleri dillendirmeye başlayan Yeşim Salkım, yorumculuk yaptığı magazin programını bitirmesinin ardından geride bıraktığımız akşam Seda Sayan’ın programına konuk olacağını açıkladı. Bu sürprizi sosyal medya hesabından veren Yeşim Salkım, konuk olacağı programla ilgili açıklamayı yaptıktan sonra takipçilerinden çok sayıda eleştiri aldı. Sayan’la barışması eleştirilen Yeşim Salkım gecenin ilerleyen saatlerinde çektiği bir video ile bu yorumlara sert biri yanıt verdi.

“NEFRET DOLUSUNUZ”
Bir takipçisinin ‘Gözümden düştün’ şeklindeki çıkışına ‘Ben senin ne zaman gözüne girdim de düşecek mişim?’ şeklinde bir yanıt veren Salkım aynı zamanda yine sert ifadelerin bulunduğu bir yazı da paylaştı. İşte Salkım’ın o satırları: “Size diğerleri gibi olmak lazımmış bırak dert anlatmayı cevap bile vermiyorlar ne nefret dolusunuz! Gidin kocanızla karınızla çocuğunuzla işinizle uğraşın hadi… Yok size yorum hakkı benim sayfamda. Gidin kendi bokunuzla kavga edin edepsizler”

 

 

Son güncelleme: 14:25 - 28.02.2018