Yeşim Salkım: Gülben’in fanları tarafından tacize uğruyorum

Universal Yatırım Holding A.Ş’nin düzenlediği Prime İstanbul Residences’in tanıtım lansmanı Yeşim Salkım’ın ev sahipliğinde, ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Yeşim Salkım: Gülben’in fanları tarafından tacize uğruyorum

Yeşim Salkım katıldığı lansmanda gazetecilerin sorularını cevapladı. ‘Son zamanlarda hakkınızda çıkan dedikodular için ne diyorsunuz?’ sorusuna, Salkım, “Valla benim adıma yazılan her şey doğru, onun için rahatsız olmuyorum. Zaten benim adıma daha önce yazılanları da ben hiç bir zaman inkar etmedim. Beni uzun yıllar tanıyanlar bilir söylenen her şeye açık cevap verdim. Yirmi sene öncede cevap verdim yine veririm. Allah ömür verirse yirmi sene sonrada cevap veririm. Ama şuanda cevaplayamayacağım konular var. Mahkemeye intikal etti. Sacit Aslan, hakkında suç duyurusunda bulundum ve uzaklaştırma kararı çıkartırdım. Bu hafta savcılığa ifade vermeye gidiyorum. Delillerim ve belgelerimle ve bir takım insanlarla ilgili suç duyurusunda bulunacağım.

yesim-salkim-ic

“GÜLBEN’İN FAN KULÜBÜNÜ SAVCILIĞA ŞİKAYET EDECEĞİM”

Salkım, ‘Fan Ergen tarafından size bir şeyler geliyor mu?’ sorusuna ise; “Benimle ilgili savcılığa şikayette bulunuldu. Her halde televizyon programları ile alakalı ama onunla avukatım ilgileniyor. Ben sosyal medyada onun fan kulübü tarafından çok büyük tacize uğruyorum özellikle de çocuklarımı hedef alan tacizler… Çocuklarımın hayatı tehlikede! Dolayısıyla da fan kulübünü şikayet etmek için savcılığa gidiyorum.