Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım “O dalı kırarım”
Yeşim Salkım “O dalı kırarım”
Yeşim Salkım geçen akşam Levent'te bulunan bir AVM'de sahne aldı. Salkım, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Ocak 2018 - 13:50

Gülben Ergen’i programında ağırlayan Seda Sayan’a sosyal medyada yayınladığı video ile tehditler savuran şarkıcı ve sunucu Yeşim Salkım hakkında mahkeme 2 ay uzaklaştırma kararı verdi. Yıllardır Gülben Ergen ile kavgalı olan Yeşim Salkım, çektiği videoda “Lümpen” dediği Sayan’ı “Seni geldiğin yere gönderirim” diyerek tehdit etmişti. Bir AVM’de konser veren  Yeşim Salkım mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sahnede Seda Sayan ile barıştığını müjdelediği öğrenilen Salkım, sorulan sorulara, “Öptüm sizi bay” diyerek cevaplamak istemedi. Üstüste gelen sorulara yanıt veren Yeşim Salkım, “Konuştuk telefonla konuştuk. Ben gerçekten Seda’yı severim” dedi. ”
yesimsalkim

“O DALI KIRARIM”

Habercilerin zeytin dalını kimin uzattığını sormasını ısrarla cevaplamayan Yeşim Salkım, “Arayı düzelttik. Oturduk konuştuk, pekte önemi yok kimin uzattığının” diye konuştu. Bir muhabirin Gülben Ergen tarafından zeytin dalı gelse kabul eder misiniz? sorusuna sinirlenen şarkıcı, “Mümkün değil. Ben o dalı kırarım” dedi.