Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım ve Seda Sayan arasındaki gerginlik büyüyor
Yeşim Salkım ve Seda Sayan arasındaki gerginlik büyüyor
Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ev adresini ve T.C. kimlik bilgisini paylaşan Seda Sayan'a ateş püskürdü.
Magazin 11 Ocak 2018 - 07:24

Programına aldığı konuklar üzerinden Yeşim Salkım’a hakaretlerde bulunan Seda Sayan’a Yeşim Salkım evinde çektiği bir video ile karşılık vermiş ve kullandığı sert ifadelerle magazin sayfalarında kendisine yer bulmuştu. Bunun üzerine harekete geçen Seda Sayan, Yeşim Salkım hakkında kullandığı ifadelerden dolayı suç duyurusunda bulundu ve resmi evrakları sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak bunu yaparken Salkım’ın T.C. kimlik numarasını ve ev adresini açık bir şekilde paylaşınca ortalık karıştı.

seda-1yseda-2-y

TAKİPÇİLERİ UYARDI YEŞİM SALKIM ÇILDIRDI

Yaşanan gelişmelerden takipçilerinin uyarısı sonrasında haberdar olan Yeşim Salkım çektiği video üzerinden Seda Sayan’a ‘Gerizekalı’ demekten geri durmadı. Seda Sayan, Yeşim Salkım hakkında ‘konuşma yasağı’ aldırdığına dair kararı Instagram’da yayınladı. T.C. kimlik numarası ile ev adresi deşifre olan Yeşim Salkım, Seda Sayan ve avukatına böyle tepki gösterdi. Seda Sayan, Salkım'ın tepkisi sonrası paylaşımında yer alan adres ve T.C. bilgisinin üzerini anında kapattı.

Son güncelleme: 07:28 - 11.01.2018