Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım’dan Seda Sayan’a videolu tehdit
Yeşim Salkım’dan Seda Sayan’a videolu tehdit
Magazin basınının ünlü kadınları arasında yaşanan tartışmalardaki seviye her geçen gün daha da düşüyor. Şarkıcı ve sunucu Yeşim Salkım, programında yıllardır kavgalı olduğu Gülben Ergen'i ağırlayan Seda Sayan'ı hedef aldı. Bir video çeken Salkım, "Lümpen" dediği Sayan'ı "Seni geldiğin yere gönderirim" diyerek tehdit etti.
Magazin 10 Ocak 2018 - 11:04

Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde özel bir kanalda sunuculuğunu yaptığı programa konuk olarak şarkıcı Gülben Ergen’i ağırlamıştı. Sedan Sayan’a ilk olarak Seren Serengil sonra da Yeşim Salkım tepki gösterdi.

TARTIŞMA MAHALLE KAVGASINI ARATMADI

Yeşim Salkım, Gülben Ergen’in Seda Sayan tarafından övüldüğünü görünce sinirlerine hakim olamadı. Salkım, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Seda Sayan’ı tehdit etti.

sedasayan

Salkım, “Kadırgalı mısın madırgalı mısın nesin bilmem, ben de Arnavut kızıyım. Seni geldiğin yere gönderirim” dedi. Yeşim Salkım’ın bu tehdidine 56 yaşındaki sunucu ve oyuncu Seda Sayan henüz karşılık vermedi.

SEREN SERENGİL DE “ABLAM” DİYEREK HİTAP ETTİĞİ SEDA SAYAN’I SİLMİŞTİ!

Seren Serengil de “Ablam” diyerek hitap ettiği Seda Sayan’ı Gülben Ergen ile samimi tavırları yüzünden Instagram
hesabından silmişti.

Son güncelleme: 13:13 - 10.01.2018