Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yiğit Dikmen kimdir? Hangi sporla uğraşıyor? İşte Survivor’ın yeni yarışmacısı ile ilgili merak edilenler
Yiğit Dikmen kimdir? Hangi sporla uğraşıyor? İşte Survivor’ın yeni yarışmacısı ile ilgili merak edilenler
Survivor'da Nihat Doğan'ın elenmesinden sonra 4 yeni yarışmacı Gönüllüler Takımı'na dahil olmuştu. 4 iddialı yarışmacı arasında bulunan Yiğit Dikmen kimdir? Hangi sporla uğraşıyor? Gönüllülerin yeni yarışmacısı kaç yılında nerede doğdu? İşte tüm bu soruların yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.
Magazin 13 Mart 2018 - 08:51

Gönüllüler Takımı dört yeni yarışmacısına kavuştu. Survivor 2018’de takımlar artık daha denk görünüyor. Yebi yarışmacılardan Yiğit Dikmen kimdir? Hangi sporla uğraşıyor? Futbol oynyan Yiğit Dikmen başka bir spor yapıyor mu? İşte yeni yarışmacı ile ilgili merak edilenler…

yigitdikmeninstagram1

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen kimdir, Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye'nin ilk Crossfit'cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.