Yılbaşı gecesi hangi kanalda hangi program var? İşte kanalların yeni yıl programları…

Birçok kişi yılbaşı gecesini evde geçirceğini belirtiyor, evde ailesiyle dostlarıyla yeni yılı bekleyen vatandaşlara eşlik edecek televizyon programları hangileri. Yılbaşına özel televizyon programları ve yeni yıl programlarının yayın saatleri haberimizde...

Yılbaşı gecesi hangi kanalda hangi program var? İşte kanalların yeni yıl programları…

Yeni yılı evinde karşılayacak vatandaşlar için yılbaşı programları büyük önem taşıyor. Yılbaşı gecesine renk katacak yeni yıl programlarının saatlerini ve kanallarını sizler için derledik. İşte 2017’ye veda edip, 2018’i karşılarken yılbaşına özel televizyon programları…

HANGİ KANALDA HANGİ YILBAŞI PROGRAMI VAR?

Kanal D

20:00 – Çocuklar Duymasın

23:45 – Huysuz’la Yılbaşı Özel

Gülben Ergen, Demet Akalın, Muazzez Abacı, Kubat, gibi pek çok ünlü ismin sahne alacağı Huysuz’la Yılbaşı Özel 31 Aralık Pazar gecesi 23.45’te Kanal D’de de olacak.

Fox TV

20:00 – Çalgı Çengi İkimiz

22:30 – Şevkat Yerimdar

Star TV

21:30 – Sen Sağ Ben Selamet

23:00 – Yılbaşı Gazinosu

Tv8

20:00 – O Ses Türkiye Yılbaşı

O Ses Türkiye'nin 31 Aralık gecesi yayınlanacak özel bölümünde, Cem Yılmaz, Aleyna Tilki, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve ünlü teknik direktör Yılmaz Vural sahneye çıkacak ünlü isimler oldu. O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümünün çekimleri de yapıldı. Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Yılmaz Vural'ın düetinden görüntüleri Instagram'da story olarak paylaştı.
Cem Yılmaz ve Yılmaz Vural, Kazım Koyuncu'nun Hayde isimli şarkısını seslendirdi. Ozan Güven ise Yıldız Tilbe ile eğlenceli bir düete imza attı.

Show TV

20:00 – Güldür Güldür Show

22:00 – Yılbaşı Özel