Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılbaşı tatilcileri yollara koyuldu
Yılbaşı tatilcileri yollara koyuldu
Ünlü isimler yılbaşı tatili için tatil ve iş seyahatlerine başladı. Önceki gün Atatürk havalimanından yola çıkan ünlü isimler ve hem iş hem tatil yapmak için de yola çıkan ünlü isimler objektiflere yansıdı.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Aralık 2018 - 08:18

KIBRIS YOLCULARI

Her yılbaşını Kıbrıs’ta tatil yaparak geçiren Ece Erken oğlu Eymen ile Kıbrıs tatiline çıktı. ‘Her yılbaşı Kıbrıs’a giderim, orayı çok seviyorum’ diyen Ece Erken ‘Hava da güzel oluyor güneş de görüyoruz’ dedi.

OTELİ DE KONTROL EDECEĞİM

Kuzey Kıbrıs Nuh’un gemisi otelde yılbaşı programı yapmak için yola çıkan İzzet Yıldızhan, ‘ Kıbrıs’ta sahne alıyorum, hem de Lefkoşa’da yapımı süren ortağı olduğum otelimi de kontrol edeceğim’ dedi. Hem iş hem tatil seyahatine oğlunu da götüren İzzet Yıldızhan ‘Gectiğimiz yıl çok kötü geçti, yeni yıldan daha umutluyum’ demeyi ihmal etmedi.

izzet-yildizhan-3

LONDRA YOLCUSU

Sevgilisi Nazlı Kayı ile Londra tatili için yola çıkarken havalimanında objektiflere yansıyan Hacı Sabancı karşısında gazetecileri görünce panikledi. İçeri hızla giren Sabancı tatili Londra’da geçireceklerini söyledi.

haci

SİVAS DEĞİL BERLİN

Cihangir’de bir gece vakti Sivaslı’yım ben deyip gezerken görüntülenen İrem Sak tatil için Berlin’e giderken objektiflere yansıdı. Gazetecilerin ‘Sivas’a mı gidiyorsunuz’ esprisine gülümseyerek ‘Berlin’e gidiyorum, kız arkadaşımla gideceğim, zaten Instagram dan görür bakarsınız’ diyen İrem Sak havalimanında tek başına görüntülendi.

irem-sak

YUNANİSTAN’A GİDİYORUZ

Yılbaşı tatilini yakın arkadaşı Selin Şekerci ile geçirmek için yola çıkarken havalimanında görüntülenen Berrak Tüzünataç tatillerini Atina’da geçireceklerini söyledi. Ayrıldığı sevgilisi Birkan Sokullu ile yeniden barışıp barışmadığı hakkında sorulan sorulara yanıt vermek istemeyen Tüzünataç ‘ Ben bu konular hakkında ne zaman konuştum ki, habere Atina’ya gidiyor yazin’ açıklamasını yaptı.

berrak-tuzunatac-selin-sekerci-1

EŞİM İLE PARİS’E GİDİYORUM

Ünlü oyuncu Hale Soygazi ve eşi Murat Belge tatil için gittikleri Paris yolculuğu öncesi Atatürk havalimanında görüntülendi. Soygazi tatilllerini Paris’te geçireceklerini söyledi.

murat-belge-hale-soygazi-2

YAZIN DENİZ KIŞIN KAR

Yaz tatillerini ailesi ile Bodrum’da geçiren Zeynep Beşerler Yılbaşı tatilini geçirmek için İsviçre’nin Alpler bölgesine gitti. Önceki gün Atatürk havalimanında eşi Emir İçgören ve oğlu Kerem ile görüntülenen Zeynep Beşerler ‘Yazın denizde geçti kışın da kar tatili yapıyoruz’ dedi.

emir-isgoren-zeynep-beserler-1

ZATEN YURTDIŞINDAYIZ

Yurtdışında yaşayan Cüneyt Arkın’ın büyük oğlu Murat Arkın ve eşi Londra yolculuğu yaparken görüntülendi. 12 saatliğine geldikleri İstanbul’da Börü filminin galasına katıldıklarını söyleyen Murat Arkın, ‘İstanbul’a gala için geldik, 12 saat kaldık, şimdi Londra’ya geri dönüyoruz’ dedi.

murat-arkin